reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Polecam szakszuke dziewczyny. Można zjeść na śniadanie ,na obiad czy kolację. Zdrowa i cukier po niej super. Chociaż nie wiem jak będzie u Was bo jak czytam to ciężko u Was. Ja póki co nie narzekam na cukry a zjadam praktycznie wszystko.
IMG_20190404_092429_635.jpeg
 
Polecam szakszuke dziewczyny. Można zjeść na śniadanie ,na obiad czy kolację. Zdrowa i cukier po niej super. Chociaż nie wiem jak będzie u Was bo jak czytam to ciężko u Was. Ja póki co nie narzekam na cukry a zjadam praktycznie wszystko.Zobacz załącznik 958793
Widziałam widziałam na grupie pięknie wygląda;) ja przeżyłam krzywą. Po niej apetyt mega bo w drodze do domu wsunęłam kanapkę i jeszcze mi mało. Teraz kawa i spać. Bo muli mnie niesamowicie, ale to chyba od tej glukozy. A w smaku całkiem dobra była. Co do sera pleśniowego hymmm lubię ale w ciąży się nie odważę nawet taki zdrowy. Zresztą podobnie jak tatar. Muszę na klika mc się wstrzymać z takim jedzeniem. Miłego dnia dziewczyny ;) jutro wizyta u diabetologa i zobaczę co dalej.
 
Jasne ze dasz rade[emoji123]

Ja cukier po sniadniu 9,0 (162) [emoji15]
Kiedy masz wizytę? Dziś?

Mi właśnie tłumaczyła że ja mogę jeść codziennie to samo a codziennie organizm będzie reagował inaczej bo hormony zmienne sa. A i na tym etapie ciąży oni wręcz oczekują że będą problemy
 
reklama
Do góry