reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Jestem po wizycie u diabetologa. Powiedziała ze mam się nie przejmować póki co skokami cukru na czczo skoro z małym wszystko w porządku. Na obecna chwile zdarza się ze i tydzień mam wszystko w normie, jak skoczy to malutko bo do 95 max. Następna wizyta za miesiąc.
Ja też po wizycie i w tym tygodniu miałam raz 95 i reszta w normie, ale zdarzały się 89 i dostałam insulinę na noc, na razie 1 jednostkę, zwiększać mogę max do 5j [emoji17]
 
Ja też po wizycie i w tym tygodniu miałam raz 95 i reszta w normie, ale zdarzały się 89 i dostałam insulinę na noc, na razie 1 jednostkę, zwiększać mogę max do 5j [emoji17]

A jak z cukrami po posiłkach ? Bo u mnie po 1 h czasem są małe zmiany niż na czczo bądź przed posiłkiem. Cukier mam raczej stały. Może to tez od tego zależy
 
A jak z cukrami po posiłkach ? Bo u mnie po 1 h czasem są małe zmiany niż na czczo bądź przed posiłkiem. Cukier mam raczej stały. Może to tez od tego zależy
Po posiłkach mam cukry w porządku, rzadko się zdarzy większy niż 120, więc ta insulina ma za zadanie obniżyć cukier na czczo, bo one wydawały się pani diabetolog za bardzo na górnej granicy.
 
Matko 1j ? Szczerze to nie wiem jak to ma zadziałać? To tak malutko i wydaje się że marne szanse żeby coś zadziałało.
Po posiłkach mam cukry w porządku, rzadko się zdarzy większy niż 120, więc ta insulina ma za zadanie obniżyć cukier na czczo, bo one wydawały się pani diabetolog za bardzo na górnej granicy.
 
Matko 1j ? Szczerze to nie wiem jak to ma zadziałać? To tak malutko i wydaje się że marne szanse żeby coś zadziałało.
Diabetolog twierdzi że 1-2 j powinny wystarczyć, będę się stosowała i za 2 tygodnie kontrola. Tylko że jak akurat w kolejnych 2 tygodniach nie zdarzy się przekroczenie, to w sumie i tak nie będę wiedziała czy to insulina działa, czy to dlatego że wyeliminowałam to co mi zaszkodziło w poprzednim tygodniu [emoji12]
 
Diabetolog twierdzi że 1-2 j powinny wystarczyć, będę się stosowała i za 2 tygodnie kontrola. Tylko że jak akurat w kolejnych 2 tygodniach nie zdarzy się przekroczenie, to w sumie i tak nie będę wiedziała czy to insulina działa, czy to dlatego że wyeliminowałam to co mi zaszkodziło w poprzednim tygodniu [emoji12]

Z cukrem tez nie jest tak łatwo. To ze jednego dnia dany produkt podwyższy Ci cukier nie znaczy ze następnym razem tez się tak skończy.
 
reklama
Do góry