kroma
Fanka BB :)
Roxanka- ja jakoś nie umiem się przemóc do kobiecej, no ale jeszcze mam tyle lat życia, że kiedyś i na nią przyjdzie czas.
Ja sobie zamówiłam w końcu Intruza i już mam do odebrania i jeszcze jedną książkę na faktach: Uprowadzone. Tylko będzie pod choinkę dla mnie, więc nie przeczytam ich jeszcze.
A oglądałam film ostatnio z Patisonem Robertem "Twój na zawsze" i jak mi się podobał. http://www.filmweb.pl/film/Twój+na+zawsze-2010-520790
Ja sobie zamówiłam w końcu Intruza i już mam do odebrania i jeszcze jedną książkę na faktach: Uprowadzone. Tylko będzie pod choinkę dla mnie, więc nie przeczytam ich jeszcze.
A oglądałam film ostatnio z Patisonem Robertem "Twój na zawsze" i jak mi się podobał. http://www.filmweb.pl/film/Twój+na+zawsze-2010-520790
bardzo lubie jego filmy bo są takie inne, takie życiowe. bardzo mi sie tez podoba u niego to,że dotyka problemów swojej kultury, społeczności, nie robi "hitów" z przerostem formy nad treścią wybuchami i tandetą. One są takie prawdziwe. Wstrząsające ale prawdziwe. I przez te wszystkie kontrowersje są naprawde ciekawe i zapadające w pamieć.
. normalnie dinozaur ze mnie.............................