• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
lasencje a czy któraś z Was czyta może książki "z dreszczykiem", kryminały, psychologiczne i temu podobne :sorry:? bo mam ostatnio mega zastój i potrzebuje żeby ktoś mi polecił coś do poczytania...
 
reklama
lasencje a czy któraś z Was czyta może książki "z dreszczykiem", kryminały, psychologiczne i temu podobne :sorry:? bo mam ostatnio mega zastój i potrzebuje żeby ktoś mi polecił coś do poczytania...


Alicja, ja nie czytuje takowych - zawsze wybierałam ciężką literaturę piekną, czyli klasyczną ;) oraz ksiązki z pogranicza poppsychologii, ale ostatnio, po obejrzeniu "dziewczyny z tatuazem" zakupiłam książkę 'Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - ku mojemu zdumieniu czyta się sama. Bardzo lekkie pióro. Polecam.
Hm, ale skoro jesteś wielbicielką sensacji, to już i tak pewnie czytałaś ;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry