• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

kahaaa- dla ludu,dla ludu:tak:.Ja mam własnie ang. wersję i skoro ja dałam radę,to Ty bez problemu:-).Lionel Shriver "We need to talk about Kevin".
 
reklama
Podziwiam, że macie czas na książki i to w takich ilościach, ja jedną ostatnio przeczytałam w dwa dni ale nic szczególnego więc polecać nie będę.
 
A ja ostatnio nic nie czytam. Zaczelam 3 rozne ksiazki i leza i czekaja na lepsze czasy.

Wczoraj obejrzelismy Listy do M. (rychlo w czas :dry:). Bardzo pozytywny. Idealny na sobotni przedswiateczny wieczor:cool2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry