reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Agata, Colinkowe obrazki sa przesliczna, A Allankowy kacik godny pozazdroszczenia:tak::-)
Dziewczynki wprowadzajcie zdjecia, chetnie poogladamy wasze cuda. My jak tylko skonczymy to tez wrzuce:tak:
 
reklama
jak chetnie ogladacie to my naprawde postaramy sie jutro zdjecia zrobic i wrzucic.Chociaz takich cudenien na scianach jak u krecika to nie mamy.Az czasami zaluje,ze bardziej sie nie postaralam urzadzajac kacik maluszkow.
 
Agatko,ale cudownosci,aż zazdroszczę Colinkowi! A łożeczko Allanka super!
Apropos zmiany miejsca do spania....Oliś tak jak Wikunia spi z nami w łożku:dry: i niestety kopie mnie niemiłosiernie i non stop mnie budzi,chodzę nie wyspana...tak sobie myślę,że moglibysmy wyrzucić jego łożeczko i zamiast niego kupić w Ikei sofę,jest teraz promocja za 299 zł i materac rozklada się na podlogę,także Oliś raczej by nie miał szans spaść z niego;-) a i byłoby gdzie usiąśc w ciągu dnia bo tak to tylko mamy nasze małżeńskie łoże w pokoju...myslicie że to dobry pomysł? Zastanawiam się tylko nad tym jak to będzie z drzemkami w ciągu dnia,jak Oliwier sie obudzi to zejdzie z tego materaca i będzie płakał przy drzwiach a ja często jestem na dole jak śpi i będę biegła kłusem na ten jego płacz i walenie w drzwi;-)sama nie wiem co robić...
 
Oleńko u mnie jest tak,że w ciagu dnia Wikunia tez śpi na naszym małżeńskim łożku hehe,jak sie przebudzi to poprostu schodzi i mnie woła:tak:..na początku płakała ale szybciutko sie przyzwyczaiła..myslę,że to jest dobry pomysl i Oliś szybciutko przywyknie do nowego spanka.:tak:..chyba wiem co masz na myśli bo my mamy taka sofę w pokoju w ciagu dnia mozna siedziec tylko,że wysoka to ona nie jest,ale idealna właśnie do spania dla naszych maluszków..co do kopanai to witaj w klubie!!! ja regularnie dostaję skopa hehe i autentycznie mam siniaki..:-:)szok:
o mam fotki tej sofy,,o czyms takim myślałas?
 
Monika,super jest ta wasza sofa,naprawdę,ale przy Olisiu byłaby zaraz w ciapki kolorowe:-D;-) ja raczej myslałam o pomarańczowej,takie prościutkiej,ale w podobnym stylu:tak: chyba sie zdecyduje na takie rozwiązanie:-)
 
Olu ja tez mysle ,ze pomysl z sofa jest fajny.Wazne ,ze z niej nie spadnie tylko zejdzie.Szybko sie przyzwyczai.:tak:
My teraz szukamy lozeczka turystycznego dla Antosia, bo te drewniane chociaz sliczne to nam bardzo duzo klopotow przysporzylo.Witek ciagle sie obijal, przekladal nozki, i musielismy tysiace roznych ochraniaczy stosowac.Malemu kupimy zatem turystyczne i bedzie po klopocie;-)
 
My wczoraj zmieniliśmy spanko Wikuni na ta właśnie sofę,powiem szczerze,że ta nocnie należała do najlepszych heeh Wikunia sie wierciła,kilka razy spadła z tej sofy no i skończyło sie na spaniu ze mną na łóżku;-)...dzisiaj robimy powtórkę bo chyba ona musi sie przyzwyczaić...położę jej kołdrę dzisiaj na noc bo może ma za twardo....wstawiam fotki Wikuni kącika..
 
reklama
Do góry