reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

my w zeszłym roku zaskoczyliśmy kalendarzami, i w tym roku wszyscy sie pytają czy robimy na ten rok...i jak tu odpuścić...tylko kiedy to zrobić...

Madzia, ja to ostatnio robiłam w Wordzie, wstawiłam zdjęcia obrobione w programie(w photoshopie) i tabelkę z kalendarzem - sama go kombinowałam, zaznaczałam ważne dla nas święta w rodzinie i całkiem fajnie wyszło...dałam do druku na śliskim papierze u nas w Pajęcznie...zapłaciłam, za każdy 18zł...wiec chyba nie aż tak drogo
 
reklama
a ja jakoś nie mam pomysłu może Szymcio zrobi wielkie ciasteczkowe serducha i je jakoś udekoruje plus kwiatki.
 
Ewo, fajne pomysly na laurki. Chyba skorzystamy.
My juz otrzymalismy zamowione kalendarze - niestety niektore zdjecia wyszly zbyt ciemne. Niby nie jest zle, ale mogloby byc lepiej. (oh ten moj upierdliwy charakter;-))
 
KArolin aja tez nie do konca zadowolona z kalendarzy:no: niektóre zdjecia tez za ciemne wyszły, a przesłalismy mu naprawde dobrej jakości zdjecia, w duzej rozdzielczosci, a on nie wiem co z nimi zroibł, podejrzewam, ze ustawił za duzo czarnego na drukarce:baffled: no ale co tam, dziadkowie i tak beda zachwyceni, bo przeciez wnuczek jest na zdjęciach to nic innego sie nie liczy;-):-D ale wiem, ze za rok wybiore inną drukarnię:tak::dry:
 
ja kombinuje sama z tymi kalendarzami w tym roku juz nie mam czasu go dopracowac ale w przyszlym bardziej przyłoże się;-)
 
Rosmerta, to my podobnie - starannie wybieralismy zdjecia, maz jeszcze je dodatkowo obrabial, rozdzielczosc tez byla duza, a na wydruku niektore zdjecia zbyt ciemne a niektore zazolcone.
 
czyli kalendarze górą widzę.
u nas dziadkowie i chrzestni na bierząco dostają ode mnie wywołane zdjęcia do albumu więc żadnym bym ich jakoś nie zaskoczyła a w mieszkaniach dziadków to tylko zdjęcia wnusia.
 
reklama
może Szymcio zrobi wielkie ciasteczkowe serducha i je jakoś udekoruje
Świetny pomysł, może zrobimy tak dla teściów, bo są na miejscu, a do moich rodziców wyślemy laurki:tak: Tylko jak my je dostarczymy... znowu będziemy musieli ich zaprosić w weekend na obiad:sorry2: Wiem marudzę, ale chyba nie wypada, żeby O. wręczył swojej mamie podarki w imieniu wnuków:confused: A może i wypada... czym ja się przejmuje?:-p
 
Do góry