reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie spędzić weekend?

żeby iść do groty solnej nie trzeba z Wrocka wyjeżdżać :-) najtańsza jest chyba ta na Grabiszyńskiej...ta w okolicach ul. Kazimierza wlk. fajnie na fotach wyglądała ale drogo :|
 
reklama
A ja znalazłam coś takiego Loopy's World
Lokalizacja - Bielany.

Jest jeszcze Bobolandia w centrum bardziej.


A na wiosnę można pojechać do Krasiejowa do Dinoparku... i zwiedzić Zoo w Opolu.
Jest o niebo ładniejsze niż to we Wrocławiu. Znajduje się na obrzeżu miasta, więc jest duży parking. Ogólnie cale zoo zadbane i wyremontowane. Byłam w tym roku w naszym i opolskim --- do naszego długo się nie wybiorę. Fakt, że do opola trzeba dojechać, ale tam wejściówka o ponad połowę tańsze niż w naszym Zoo.
 
Jeżeli chodzi o spędzenie weekendu z dziećmi we Wrocławiu, to myślę że najkorzystniej wychodzi w Loopy's World na Bielanach. Dzieci najbardziej zadowolone i jest też relatywnie tanio :)
 
No i mozna zjesc na miejscu! Jak mamy gdzies jechac z dziecmi i mam zaczynac dzien od robienia kanapek to juz mi sie odechciewa, a w loopys jest calkiem przyzwoite jedzenie - troche fast foodu dla dzieciakow, a my sobie z mezem zawsze bierzemy makarony i mam obiad z glowy :]
 
Ja mam fajny pomysł na weekend z dziećmi w okolicach Wrocławia, a konkretniej sesję zdjęciową TERAZ ART, która bazuje na kreatywnej aktywności dziecka. Mam do zaproponowania różne formy aktywności dostosowane do zainteresowań i wieku malucha, wszystko uwieczniamy na zdjęciach i otrzymujecie to na płycie i w formie odbitek. Więcej szczegółów na mojej stronie Link do: Portfolio - The Wild Story | dobry fotograf Wrocław | fotografia rodzinna | sesja ciążowa | sesja dziecięca :) Dotychczasowi uczestnicy byli zachwyceni takim pomysłem, dzieciaki robią cuda i mają ogromną frajdę oraz pamiątkę na całe życie w formie zdjęć.
 
reklama
Wspomniany już Kraków jest fajnym miejscem na spędzenie weekendu :) Sporo ciekawych zabytków i atrakcji do zobaczenia, również dla dzieci. Na nocleg można wybrać trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków. Ma bardzo dobry dojazd z autostrady. Na miejscu dostępna jest restauracja.
 
Do góry