reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

irlandzki paszport dla malucha

a powiedzcie mi moje drogie jak wygląda wyrobieniepolskiego paszportu w ambasadzie??
jakie są procedury?
próbowałam się dodzwonic,ale ja to chyba takie szczeście mam jeśli chodzi o to,bo jak dzwonie to albo nikt nie odbiera,alebo jest zajęte...a nie mam czasu wisiec cały dzień na telefonie.
Do zlozenia dok.potrzebni sa oboje rodzice oraz malenstwo.2 zdjecia(kolorowe),irl.akt urodzenia,wniosek o paszport(wypelnisz na miejscu),oplata 17eu.To chyba wszystko,ALE potrzebny jest przede wszystkim termin,ktory wyznaczaja telefonicznie.Wiec dodzwonienie sie tam,jest nie uniknione.
 
reklama
Do zlozenia dok.potrzebni sa oboje rodzice oraz malenstwo.2 zdjecia(kolorowe),irl.akt urodzenia,wniosek o paszport(wypelnisz na miejscu),oplata 17eu.To chyba wszystko,ALE potrzebny jest przede wszystkim termin,ktory wyznaczaja telefonicznie.Wiec dodzwonienie sie tam,jest nie uniknione.
ja dałam 2 zdjęcia i 1 mi oddali na miejscu....:sorry:
 
a powiedzcie mi moje drogie jak wygląda wyrobieniepolskiego paszportu w ambasadzie??
jakie są procedury?
próbowałam się dodzwonic,ale ja to chyba takie szczeście mam jeśli chodzi o to,bo jak dzwonie to albo nikt nie odbiera,alebo jest zajęte...a nie mam czasu wisiec cały dzień na telefonie.

a słuchasz co oni tam mówią???bo ja nie miałam problemu z dodzwonieniem sie:) tylko w każdy dzień o innej porze są otwarte linie telefoniczne:)
 
reklama
Do góry