reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

Maciek jak się urodził to ważył 3240,a długi 52.Przy wychodzeniu ze szpitala ważył 3200,a po 2 tygodniach mały ważył już 4kg :-D:-Dna samym cycuniu.Ciekawe ile teraz przybrał zobaczymy za tydzień na szczepieniu.:-D:-):-)
 
reklama
Zosia jak sie urodziła wazyła 3 kg, a teraz (ma 6 tygodni) 4270 i jest na samej piersi a ja sie martwiłam ze nie mam pokarmu, a tu sie okazało ze Zosia przybrała troszke więcej ponad norme :) więc juz sie nie zamartwiam.
 
nasza Milenka ma tez 7 tygodni, wazy 4350 g. a obwod glowki to 37 cm. klatki piersiowej - 36 cm.
 
Lailusia byla u lekarza dzis wazona i wazy 4900g, spanikowana stwierdzilam: schudla!!! ale okazuje sie ze chyba raczej reczna waga poloznej przed tygodniem nie do konca miarodajna bo wskazywala wtedy 5kg, lekarska waga bardziej profesjonalna!!
 
to moja ma chyba najwiekszy ''łeb'' z dzieci lutowych bo jak miala 6 tygodni to było 41 a brzuszek 42
ciekawe ile ma teraz?

własnie zauwazyłam ze ona urodzila sie z najwieksza waga4300 i to w 37 tygodniu .Najdłuzszy był jednak synek TYCI I corka MADZI24 bo mialy 59 a moja mala 58 jak wiele innych naszych bobasków
 
A moja mala z kolei byla najmniejsza i najkrutsza:tak:
chyba tak bylo o ile jakies kruszyny nieprzegapilam:tak:
 
Mojej kolezance prawie 2 tygodnie temu urodizl sie synek majacy 61 cm:-D .Polowa ciuszkow na 62 byla za mala,nie wspominajac juz o 56:-D
 
reklama
Do góry