• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
Rany, a mi sie totalnie nic nie chce robic. Nawet pisac na bb- czytam tylko wasze posty a energii brakuje do wlaczenia sie do rozmowy. Nawet jesc mi sie nie chce robic- juz wole siedziec glodna niz palcem ruszyc. Wczoraj pol dnia przespalam. Czy to minie? :(
 
reklama
Śpij, Aniam, póki możesz! Niedługo będziemy marzyć o tym, żeby troche pospać! ;D
Ja się dziś wyjątkowo w nocy wyspałam. Za to coś mnie kłuje w samym dole brzucha. Nie wiem, czy to dzidzi tak się rozpycha czy coś innego.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry