reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To tak jak ja dziś (u mnie biochemiczna)... Kochana - usypiasz syna. Ja mogę uśpić tylko (a dla mnie aż) Męża (kochanego, wspierającego) :). Za miesiąc będziemy kladly się spać mając nasze Kropki w brzuszku.
My już straciliśmy nadzieję... Mój m nawet stwierdzil ze jedziemy po kropka ale bez większych nadzieji... jedziemy fo zabrać ale co ma być to będzie... i ze już napewno nie będzie tak się cieszył jak teraz po transferze
 
reklama
Kurcze to rzeczywiście dziwne bo mi embriolog dziś właśnie powiedział, że bardzo dobrze, że te oba wzięłam na raz i że to zwiększa szanse a mam jeden słabiej rozwinięty bo później zapłodniony. Dwóch lekarzy niezależnie też stwierdziło że to zwiększa szanse. Hymmm... do wszystko dziwne rzeczywiście.
Ty juz tak wszystkiego nie analizuj, bo lekarze sami dobrze nie wiedza :p Teraz odpoczywaj i sie relaksuj ;) Drugi zarodek masz dobrej jakosci tylko ciut pozniej zaplodniony takze jest dobrze. Musi sie udac kochana ✊❤️
 
Mój m starał się być dzisiaj silny ale prawie cały czas milczał albo zmieniał temat...zresztą ja przy nim też jakoś inczej to wszystko znoszę oboje staramy się być silni aby jedno drugie nie dolowalo...Ale już dzisiaj pojechał. Przy następnym transferze zobaczymy jak to wyjdzie ale raczej nie jest nas teraz stać na wolne jego :( zresztą mój syn jest grzeczny rozumie że mama musi leżeć, gry planszowe, czytamy itp. Już sama nie wiem.co mam.myśleć... dlaczego nie mogę dac mu rodzeństwa,nie chce aby był sam w życiu kiedyś....

A ile ma synus?

Napewno dasZ !!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W srode mialas transfer czy punkcje? Nie pamietasz ile mialy pecherzyki w poniedzialek? Ciekawa jestem jaki mialas przyrost. A powiedz mi czy wspomagalas jakimis lekami wzrost pecherzykow?

W piątek miałam dopiero punkcję. Wspomagałam się puregonem zastrzykami na większą ilość pęcherzyków,i przez 3 dni orgalutranem.właśnie nie pamiętam ile miały one w poniedziałek wiem tyle ze w środe miały po 17 jeden 20.Więc lekarz zdecydował o punkcji w piątek.w piątek miały już po 20 i 22 największy.
 
Kurczę dziewczyny jak was czytam dzisiaj to przypominam sobie jak to było w zeszłym roku od sierpnia jak zaczęliśmy ivf .To był jeden z gorszych momentów w moim życiu . Ta złość ból rozczarowanie że znowu nie wyszło mimo że miało już być dobrze . Pamiętajcie ze my się tu wszystkie rozumiemy jak nikt inny . Ja tez wątpiłam i chwilami nie wierzyłam że będę Mamą. Najważniejsze żebyście były silne i chciały walczyć! Trzymam za was wszystkie kciuki za następne podejście [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moj transfer z Nicole mialam podpisane dokumenty na tranfer blastki Ale ze zle Sue dzielily podali dwa w 3 dobie
Moj tez tak mowil ze zwieksza szanse


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
U wdowiaka... a męża już nie ma, musiał jechać do pracy, muszę się uspokoić aby zadzwonić do niego bo nie chce aby się martwił.bo będzie kierował prawie całą noc... nie myślałam że będzie to tak boleć... czuję się jakbym straciła dwa maleństwa
... dzięki za słowa otuchy
Też mnie denerwowało, gdy dr mówił, że za bardzo chcę i muszę trochę odpuścić. A weź tu nie chcieć... Wpuszczają takie teksty jednym uchem i wypuszcza drugim. Najważniejsze, że teraz zmienił trochę plan i obstawił Cię dodatkowymi lekami. Wiele dziewczyn tutaj skarżyło się, że pomimo niepowodzeń lekarze nic nie zmieniali. Musi się udać i koniec. Podchodzisz od razu w najbliższym cyklu?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry