reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Annika serdecznie ci dziękuje za siatkę centylowa :)nie wiedziałam ze takie cos w ogóle istnieje dla płodu ...moje bobo na 10..jak fajnie wiedzieć ze maluszek ma wagę całkowicie normalna ...:)swietnie..jeszcze raz dziękuje :)
 
Schauma ja słyszałam ze jak lekarz powie na początku ze chłopczyk to jest większe prawdopodobieństwo ze płeć będzie potwierdzona..a z dziewczynka baaaardzo często we wczesnej ciąży sa pomyłki ...dobry lekarz określi według kąta nachylenia tego tyci tyci czegoś co wystaje w 12tyg:) mi powiedziano ze chłopczyk ale to było patykiem po wodzie pisane i potwierdziło sie w 20tyg :)
 
Martita, Anna gratuluję dziewczynek :) Czyli jednak nie sami chłopcy w kwietniu będą :-D

Co do ćwiczeń to ja oglądam na You Tube filmiki z serii Mama i Sport - są bardzo spokojne (może nawet za bardzo), ale na pewno bezpieczne. Mi lekarka powiedziała, że wszystko jest ok i mogę ćwiczyć tak jak przed ciążą, z tym że arerobic mam zamienić na pilates dla kobiet w ciąży... i dla mnie to nie jest tak samo ;)
 
Dziewczyny gratuluję dziewczynek, swoją drogą niezłe jaja z tą zmianą płci, mam nadzieję, że u mnie już się nie zmieni, gin powiedział, że na pewno facet. Mimo, że początkowo chciałam dziewczynkę, bo w rodzinie wysyp chłopów to już się przyzwyczaiłam do Leona i nawet zakupiłam mu wyjściowa koszulę :p
 
eh,,,, jak tak piszecie o zmianach płci, już się nie mogę doczekać swojej poniedziałkowej wizyty...ciekawe czy u mnie sie coś zmieni
 
reklama
Do góry