reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki i suplementy dla mam i dzieci

Tez mi się wydaje, że to może macica bo bolalo zanim cokolwiek zjadłam. Zdążyłam tylo wypić herbatę i to miętową. Ciąża jest najpiękniejszym czasem w życiu kobiety chyba głównie wtedy jak się jest na USG :) i się widzi Dzieciaka :) - resztę pominę milczeniem... Ale już niedługo będzie z górki - da się przeżyć:-)
 
reklama
Agga ja też ostatnio czytałam, że macica idzie do góry pod żołądek więc pewnie to powoduje te bóle. trzymam kciuki żeby szybko ci przeszło.
 
Herbata miętowa może zwiększać problemy z nadkwasotą żołądka (objawem jest właśnie taka ciężkość np), więc może to po niej.
 
agga też miałam w tamtym tygodniu taką sytuację i na pewno to był żołądeczek kochany:) i wzięłam nospę , ta nie bardzo mi pomogła więc po pół godzinki wzięłam jeszcze nospę forte i już było wszystko ok , i wiem ,że tym nie zrobię krzywdy maluszkowi:)
 
Herbata miętowa może zwiększać problemy z nadkwasotą żołądka (objawem jest właśnie taka ciężkość np), więc może to po niej.

Herbatka była o 7.00 a boli do teraz, zjadłam bułkę, wypiłam mleko, zjadłam naleśnika z serem więc już powinno sie odkwasić:-) a nadal boli. No nic, da się z tym żyć, grunt, ze nie zagraża Dziecko - w czwartek zapytam gina czy aż tak bardzo się rozrastam że do żołądka dochodzi :-)
 
Kasia właśnie mi uświadomiłaś, że ja magnezu nie biorę....czas zacząć i pewnie będzie to ASMAG taki brałam w pierwszej
 
Co do magnezu.. na początku ze względu na częste skurcze łydek lekarz zalecił mi OLIMP CHELA-MAG B6 MAMA Po pierwszym pudełeczku przyjmowanym regularnie skurcze minęły a gin pozwolił mi dobrać sobie odpowiednią dawkę i brać sporadycznie, jeśli jeszcze skurcze wystąpią. I tak mam teraz OLIMP CHELA-MAG B6 FORTE. Jednak rzadko go zażywam bo już mnie skurcze nie nękają :) Zatem polecam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeszcze nie biorę, ale już zaczęły się nieprzyjemne skurcze stóp i łydek w nocy, muszę ginowi powiedzieć. W 1szej ciązy brałam, a że rodziłam we wrześniu, to gin wtedy kazał objadać się owocami małymi z pestkami, mają dużo magnezu. Teraz to nie ma co marzyć o czeresienkach
 
Do góry