reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

Mysza na prezydenta!!!:-D:-D:-D
witajcie dziewczyny,ja tez z tych "starych"niestety ostatnio coraz mniej aktywna,nie uwazam zalozenie tego watku za cos bezsensownego,bo macie racje trudno jest sie wbic w zwarta grupe ktora istnieje od poczatku.
mimo wszystko poklikam chetnie i z wami.

Jestem mama Majki ur. 4.07!!!
 
reklama
Mysza na prezydenta!!!:-D:-D:-D
witajcie dziewczyny,ja tez z tych "starych"niestety ostatnio coraz mniej aktywna,nie uwazam zalozenie tego watku za cos bezsensownego,bo macie racje trudno jest sie wbic w zwarta grupe ktora istnieje od poczatku.
mimo wszystko poklikam chetnie i z wami.

Jestem mama Majki ur. 4.07!!!

Witaj Kama:-)akurat tak się składa, że jakoś Ciebie, Vanilkę i jeszcze kilka innych lipcówek, które pisały mniej więcej wtedy kiedy i ja-pamiętam. A potem ja zamilkłam, doszły nowe lipcówki, posty powstawały jeden za drugim i wymiękłam :-)Czasem śledziłam wasze losy, raz na jakiś czas, ale już pisać się nie odważyłam.
 
To i ja witam, też czasem cos skrobnę i tutaj :) Pamiętam, ze też sie tam wbic nie mogłam, bo czasu miałam mało (nie żeby teraz więcej...) i nie nadążałam z czytaniem :) W sumie te wątki się dublują, i gdybyście to samo napisały na lipcówkach też byśmy się ładnie przywitały i chętnioe odpowiedziały, ale skoro nie chce Mahomet do góry...

O teściowej pisać nie będę, bo mi nadciśnienie po ciąży zostało ;)

Wyhodowałam Radka, którego wyjęto ze mnie 2.07.2010 r. :)
 
O teściowej jeszcze co nieco dziś napiszę.

A teraz-do tej pory ulewała mlekiem, a teraz mamy marchewkę. No po prostu rewelacja:eek:
Teraz teściowa karmi ją z butli, moim mlekiem, bo ja głupia rozmroziłam wczoraj z 5 torebek, bo dziś na studia, których dziś nie było. zamrozić ponownie nie zamrożę, więc ona z butli, a ja laktator i jazda:-)
Kurde, z butli jej za szybko leci (smoczek mam ten 0+) i drze się, że glodna. Przy cycu się namacha czasem, że aż mokra jak mysz:-)
A ja mam jeden cycek mega wielki, a drugi mały. Są mniejsze niż przed ciążą, to dziwne, ale, żeby jeden tak a drugi tak?No i Zuzia woli ten większy:-)Od kiedy wróciłam na studia i muszę robić zapasy pokarmu, to laktacja znów na maksa rozbujana, a było już cacy.
 
DSC04196.jpga to moja Kruszynka;-)wrzucę parę fotek na wątku ze zdjęciami, czekam na wasze pociechy:-) no i muszę suwaczki poprawić, bo źle coś wstawiłam.zapomniałam który kod suwaczka na forum się wstawia.jak widać-nie ten:-)
 
Ostatnia edycja:
Poczytam i odpisze pozniej bo na zakupy jedziemy rodzinka hè hè.
Joaszka-mala sliczniunia.pozniej wrzuce swoja

kurcze mala od tygodnia ma 38 ale poza tym szczesliwa wiec nic z tym nie robie.wydaje mi sie ze zeby widze.zobaczymy czy to nie moja wyobraznia i czy wyleza
 
I ja się tutaj witam :)Też jestem ze "starych lipcówek "
Jestem mamą Julki ,która za tydzień skończy 6 miesiecy ;)
 
reklama
działa;-) Małżonek wraca z pakerni, idę ryż mu nastawić:-)Teściowa już pojechała, Zulek śpi już godzinkę, ech chwilo trwaj:-D
 
Do góry