lepidoptera
Fanka BB :)
Witam ii do pracy zmykam;-)
edit: Matusia - to, co dobre, szybko się kończy. Kocica jest na miejscu :/
edit: Matusia - to, co dobre, szybko się kończy. Kocica jest na miejscu :/
Ostatnia edycja:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

No ale od dzisiaj zaczynamy się odzwyczajać, bo z nia nie da się spać ona zajmuje sama 3/4 łóżka a reszte my



No ale teraz idę szybko obiad zrobić i walentynkową karpatkę dla męża niech chociaż ciastem się nacieszy do tego wybrał sobie zestaw płyt więc będziemy jeść i słuchać. Jak dwa stare pierniki
No ale wam życzę udanych walentynek kto wie może jakieś listopadówki 2012 po dzisiejszym dniu będą;-);-);-)
