reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki u lekarza

Moja malutka tez meczy sie z katarem, i to z dnia na dzien coraz gorzej, dobrze ze jutro mamy wizyte u lekarza to moze cos na to poradzi, bo juz nie moge patrzec jak sie malutka meczy, nio i zobaczymy ile urosla
 
reklama
O rany nie wiedziałam że prywatnie też może być problem z kontrolą bioderek:szok:. Muszę zapisać małego, bo państwowo to już nawet nie próbuję.
Dziewczyny a te wodniaczki to były wykrywane w szpitalu czy później.??? Bo ja jak byłam u pediatry to nic mu tam nie badała, nawet pielucha nie była zdejmowana.:baffled:
 
aga111 wodniaczek był u mojego zdiagnozowany w szpitalu.
A co do pediatry, to dziwne - ja zawsze muszę go całego rozebrac i Pani dokładnie go ogląda. Ostatnio złapał kable od wagi elektronicznej prezentując siłę pediatrze i nie chciał oddac :-D
 
U nas pediatra też całego dzidziusia ogląda. Pokazała jak odciągać małemu napletek. Mówiłam jej nawet, że nasz Mały lubi obsikać każdego, a ona powiedziała, że dla niej to nic nowego, że nawet jeden maluch jej do buzi nasikał. Hehe - takie rzeczy to normalka ;)
 
Idecal a spytaj może o nutrinion mi lekarka mówiła że w ten sposób można uniknąć mieszanki;-)
 
Rety dziewczyny, a ja jeszce z moim nie byłam u lekarza w przychodni :errr:, bo kazali czkać na wezwanie czyli na szcepionkę. Do tej pory też nic niepokojącego się nie zdarzyło więc nie było też potzreby, ale jednak. Ja was czytam to wy już macie po kilka wizyt, a ja nic- nie licząc odwiedzin koleżanki która przy okazji jest pediatrą.
Bioderka mam umówione tak jak Icadel na 10.,12. czyli dokłądnie jak mały będzie miał 6 tygdni.
 
U nas pediatra też całego dzidziusia ogląda. Pokazała jak odciągać małemu napletek. Mówiłam jej nawet, że nasz Mały lubi obsikać każdego, a ona powiedziała, że dla niej to nic nowego, że nawet jeden maluch jej do buzi nasikał. Hehe - takie rzeczy to normalka ;)


U nas pediatra wręcz zabroniła cokolwiek majstrowac przy siusiaczku przynajmniej do skonczenia roczku.
aga111 u nas wodniaczek odkryty na\wizycie u pediatry. Wg mnie powinnas przypilnowac zeby lekarka oglądała maluszka calego na każdej wizycie.
Clue na poprzedniej stronie pomyliłam twój nick - przepraszam - już sie poprawułam.
nik_i narazie poczekam , widze ze mały sie najada wiec moze wszystko bedzoe ok i unikniemy butli. Pediatra cos wspominala ze czasami zdarza sie ze przez pierwsze 2 - 3 tyg dzieciaczki słabo przybierają. Własciwie to dla mnie pozostawiła ostateczna decyzje, dokarmiac czy nie...
 
Icedal nawet nie zauważyłam - wiesz, mało sypiam ostatnio :baffled:
Ja też nic nie majstruje przy siusiaku, wyczytałam, że nie wolno więc nic nie robie.
 
reklama
Icedal właśnie tak było u nas jak wspominałam w 3 tygodniu słaba waga a na przelomie 4/5 juz do przyjęcia niby na dolnej granicy ale powiedziała że jak na samą pierś to nie można się trzepiać:tak:

A powiedzcie mi jakie mialuśćie wyniki USG bioderek ze szpitala, bo ja muszę się zapisać na kątrolne i uświadomiłam sobie że przyjdzie nam czeksć :-/ no a w szpitalu powiedzieli że ok no a w książeczce pisze że pb lb :-/
 
Ostatnia edycja:
Do góry