reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mity i przesądy ciążowe

reklama
Jakby wierzyc w zabobony to moje dziecko za piekne sie nie urodzi z plamkami,myszkami,zezem lyse i w dodatku rude,hihihihihihihihih az sie wierzyc nie chce ze ludziska kiedys w to wierzyli i niektorzy do dzis dnia wierza,
 
ostatnio slyszany zabobon to jak ma sie czesto zgage to dzidzi bedzie mialo duuuuuuuuuuuzo wlosow ::) :laugh: kasiula-ty kochana masz czesto czyli coreczka bedzie miala dlugie wloski ;)
 
wyglada na to ze moja córusia równiez.....ale raczej po mnie ;D bo mam duzo włosów w przeciwienstwie do tatusia ;D
 
No moją bratową męczyła zgaga a Antoś, który niedawno skończył pół roku do dzis jest prawie całkiem łysy! Dodam jeszcze że to mój chrześniak :) byłam w drugim miesiacu jak był chrzczony, słyszałam że"się nie powinno" ale nie przejełam sie
A co do tzw. myszek to podobno robią się od tego jak ktoś ciężarną uszczypnie,gdyby w to wierzyć w to moja Olka powinna się urodzić cała w myszkach, bo mój mąż uwielbia tak robić mi na złość ::) no a ona nie ma ani jednej!
 
reklama
anik hmmmmmmmmmm kiedys w szkle mnie uczyli ze gen kreconych wlosow jest genem dominujacym,czyli jak to prawda to moj synek tez bedzie mial krecone po tatusiu ;D(tato niestety nie lubi swoich lokow i chodzi prawie na lyso)
 
Do góry