• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Mleko, papki i kanapki :)

Właśnie pośledziłam Cię troszkę i widzę, że na BB siedzisz ale na naszym formum niet :( co się stało??? Kurczę muszę się dołączyć na Wasz watek Mamuś z pod Warszawy i okolic, ale nie mam czasu na siedzenie przed laptopem :( Spotkania super, że jest coś takiego! Często się spotykacie?
 
reklama
Iza gdzies Ty się podziewała Babo :)
Córcia super, ekstra i wogóle a jakie ma dużeee oczka. A jak zobaczyłam ubijaczkę do piany PADŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Razem z mężem się chichraliśmy. Ja już nie mogę doczekać się nożek w buzi mojego Syncia ale chyba jeszcze długooo, musze z nim odpowiednio poćwiczyć, tylko jak??? Obracamy się na brzuś dzięki ćwiczeniom ale je podpatrzyłam na youtubie. Pozdrowionka!

My sie odwracamy tylko z brzuszka na plecki, ale nie odwrotnie, a i to jak jej sie chce, bo jak nie to lezy na brzuchu i steka:) Jakie cwiczenia z tym obracaniem robilas?
 
A proszę bardzo:[video=youtube;mDGTrXr5j5s]http://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s&feature=related[/video]
Dziewczyny pisały, że im też pomogły, więc wrzucam jeszcze raz.
 
reklama
Mam pytanie "techniczne";
Co zrobiłyście aby dzieciaczki wam chcialy jesc z łyzeczki???
Za Chiny Ludowe Sonia nie chce jeść z łyżeczki a próbowałam juz różnych "sztuczek"... :dry:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry