reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

I ja dołączam do niezadowolonych, cały czas 10 kg na plusie, a żeby całkowicie wrócić do swojej wagi, czyli 50kg, to dodatkowe 5 kg., ale na razie będę szczęśliwa jak zrzucę te 10:szok:. Kupiłam sobie takie majtko gorset ściągający, ale za słabe dzidostwo, trzeba by było coś ekstremalnie ściągające.
Muszę się wsiąść za brzuszki i rower, ale zapału brak i sił:-(
 
reklama
a z tymi rozstepami to u mnie tak: W ciąży zrobił mi się tuz nad pępkiem. i co z tego, że smarowałam brzuszek, rozstęp i tak powstał. Na biuście powstały podczas karmienia. Teraz już chyba się nie tworzą a te co są nie wyglądają w moich oczach źle, tylko ten nad pępkiem jest spory. Jakieś dwa tyg temu niestety tez patrzę a na udzie takie wredne kreseczki!!!! No cóż, może porządne smarowanie się kremami dałoby efekt zapobiegawczy ale z tego co wiem nie zawsze ma się siły i ochotę. Jednak załamana nie jestem, wydaje mi się,że nie jest źle..... bardzo tego nie widać.
 
U mnie z waga dalej to samo :/ jakas porazka, waga stanela i ani drgnie. W sumie chociaz tyle dobrze, ze do gory nie idzie bo calkiem bym sie zalamala.

Jakos nie moge sie w koncu wziac za siebie i pocwiczyc troche. Z diety nici bo karmie tylko piersia i chce jak najdluzej. Wiec ruch zostaje. Czekam na wiosne moze wtedy w koncu sie zapre i cos zaczne robic, bo na razie tylko narzekam ;>.

Agnieszka1986 co to ta "6"Weidera??
 
Malinka nie przejmuj sie nie jestes sama z tym "bagażem" ja wzięlam sie za brzuszki jakieś 2-3 tygodnie temu i waga spadła o 1,5kg dobre i to ale wciąż 7,5 do wagi z przed ciąży mi zostało. Tez karmie jeszcze piersią dlatego dietka odpada tak jak u Ciebie,ale spróbuj moze Tobie też brzuszki pomogą:tak:
 
U mnie stanelo na 4 kilosach do wagi z pzed ciazy, rowniez naleze do jeszce karmiacych wiec dieta odpada a do cwiczen nie moge sie zmobilizowac. Brzuszki napewno przydaloby sie cwiczyc, mam tez pilke ktora kupilam jeszcze w grudniu, ale jak narazie nie tykana, jedynie Oliwia sie nia bawi...
Tez mam nadzieje ze z wiosna i checi do ruchu przyjda...
 
no ja sobie tę 6 weidera wydrukowałam i poćwiczyłam ze 3 razy. cwiczenia spoko ale z tym czasem kiepsko, no czasem też i z ochotą kiepsko. ale przydałoby mi się to bo ledwo co nogi od ziemi mogłam oderwać! Aż głupio bo mama moja (59) bez problemu zadarła nogi do góry... a lekka nie jest...!!!!!
Ważyłam się dziś no i 57 czyli od ostatniego razu -1kg, można zatem powiedzieć bez zmian, ale brzuszek mam wrażenie ze lepiej wygląda
 
reklama
Mi sie troszkę ruszyła ta waga w dół ale to chyba po odstawieniu małego od piersi.
Zostało jeszcze 4,5-5kg do wagi z przed ciąży,a jeszcze niedawno było 7kg:tak:
Oby tak dalej no ale brzuszki robiłam teraz przestałam i przerzuciłam się na steper ok 1000kroków dziennie
 
Do góry