reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Przygotowania!!!

reklama
A ta sterta to zakupy dla Eryka???
Bo moje narazie mieszczą się w jednej małej reklamóweczce :-D
No wie licząc wózka oczywiście :laugh2:
 
No musze przyznac że na kanapie leżą wyłącznie rzeczy Eryka:tak: ale jest tam pościel i leżaczek i ochraniacze, które zajmuja dużo miejsca:p Niemniej jestem dumna z mojej sterty, obok stoi jeszce łóżeczko w kartoni i mam nadzieje na jego złożenie w dniu dzisiejszym, popołudniu przyjdzie przysżły chrzestny Eryka z piwem i z Kotem będą składać:DDD
 
Sorga nie jest zle! Powoli wszystko porobicie. My dzis wreszcie pomalowalismy drugi raz pokoj malej i jutro jak farba wyschnie to sie zacznie przykrecac kontakty i pewnie bedzie trzeba w miejscach podotylkac farba. Ale i tak sie ciesze ze juz powoli zaczyna sie rozkrecac. Jak juz farba bedzie sucha i zrobie odkurzaczem i umyje okno to bede sie cieszyc. Wtedy bede mogla zaczac wprowadzac ciuszki malej do szafy itd. na to najbardziej sie ciesze haha:-D :-D :-D
 
oto lozeczko Cyrylki a obok kupilismy wczoraj lozeczko dla juniora plus komode z przewijakiem w promocji. oba lozeczka maja wymiary 130cmx70cm
 
Sorga nie chcesz zobaczyc jak wyglada pokoj Julki-Eryka o niebo lepiej przysiegam:-)

Asylan łózeczka fajniutkie:-)

Jolcia nosek do góry,jeszcze troche czasu przed nami:-)
 
Ja chcę pożyczyć od koleżanki, chociaż jeszcze go nie widziałam :-D ale przynajmniej nie mam dylematu co wybrać. Biorę co dają :laugh2:
 
reklama
dorotko z tego co pamietam to Julcia ma pomalowane a umnie tapety odłażą od sciany:D ostatnio Kotu mówie że sama pozrywam , a on no to pokazmi moja dzielna żono jak pozrywasz tapety, no i podeszłam do ściany pociągnęłam co odstawało i mówie zobacz kochany jakie to proste, a on leży na podłodze i zwija się ze śmiechu... okazało się że to co zerwałam to pikuś a tam sa jeszcze takie spodnie warstwy które trzeba odmoczyć żeby zerwać, a właściwie zeskrobać...:zawstydzona/y:
asylan, łóżeczko młodego na prawde fajniutkie, to jest to ze zdejmowanym bokiem?
 
Do góry