reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

reklama
po ostatnim tygodniowym stresie zwiazanym z choroba i wszystkimi badaniami malej juz waze mniej niz przed ciaza. ale pokarmu tez juz nie mam:no: wiecogolnie nie ma sie z czego cieszyc:-(
 
Ja nadal w miejscu, wiec chyba więcej samoistnie nie zrzucę..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A na gimnastyki trochę za wcześnie...:no::no:
 
Waze 68 kg. W ciazy wazylam 80, nie pamietam ile wazylam przed ciaza, musze sprawdzic w zapiskach.
Moje cialo sie zmienilo, nabralo innych proporcji. Podobam sie sobie, niesamowite!
Wygladam na chudsza niż pred ciążą, choć w ubrania sie jeszcze nie mieszcze. O co chodzi w tym wszystkim??
 
Przed ciązą 67kg , czyli mam jeszcze 1kg do przodu.
Najbardziej podobalam sie sobie jak wazyłam 56kg, ale teraz moim marzeniem jest dobrnąc do wagi 60 kg i utrzymac ją.
 
U mnie odkąd nie jem nabiału, a jem wiecej mięsa, waga stanęła w miejscu :wściekła/y: Chociaż słyszałam od koleżanki, że na takiej bezmlecznej diecie super się chudnie, to mi się wydaje, że nie jest to prawda. W końcu jem teraz więcej mięsa, wcześniej jadłam niewiele), a mięso długo zalega w żołądku, długo się trawi i jest kaloryczne.
Chętnie jadłabym mniej mięsa i więcej jajek, ale znowu za dużo jajek to też niezdrowo.
 
Mozesz ograniczyc weglowodany na rzecz potraw bialkowych, tylko bez przesady, bo grozi zakwaszeniem organizmu.
Gdy nic mnie nie laczylo jeszcze z ciaza wyprobowalam taka diete kilka razy. W ciagu dwoch tygodni z moich rak i nog zrobily sie patyczki, schudlam niesamowicie, ale wtedy odstawilam wszelkie weglowodany.
Teraz trzeba odstwic tylko te mocno przetworzone oraz slodycze. Jesc owoce, warzywa no i miesko. Taka diete mialam zalecana na czas ciazy, wiec sadze ze bedzie rownie dobra dla nas karmiacych. Bede probowac, o ile jestem w stanie powiedziec NIE batonikowi kit kat w bialej czekoladzie. Moj luby juz ma zalecenie zeby mi nie kupowac takich rarytasow...
 
a ja odkad nie karmie piersia widze ze zaczynam sobie folgowac. musze zreorganizowac swoja diete zeby przypadkiem nie przytyc!! bo takie siedzenie w domu i podjadanie sprzyja temu zdecydowanie!!
 
reklama
Do góry