reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

hmm... ja musze sie pochwalic ze schudlam kiedys 15 kg :tak: i to bylo kilka lat temu i nigdy juz nie wrocilam do tamtej wagi. nawet w ciazy:tak:

mialam super diete (chudlo sie niewiele a krotkich okresach czasu , ale po pol roku bylo 15 mniej i zero efektu jojo). nestety moja droga kolezanka zaprzepascila gdzies kserowki z ta fajna dieta:wściekła/y:

teraz zostalo mi 4 kg do zrzucenia. slodyczy nie wcinam (tylko zelki:-p )bo specjalnie nie przepadam:nerd:

za to tesknie za fitnessem i squashem:baffled: kiedy mozna zaczac cwiczyc po cesarskim cieciu?? bo ja bym chciala swoj brzuszek pokatowac, albo na tae bo poskakac ale sie boja :-( macie jakis info na ten temat? bo basen to chyba na dlugo odpada, nie??
 
reklama
Moja koleżanka zaczeła chodzić na aerobik po 2 miesiącach od porodu a miała tez tak jak ty lilkate cc.
Ja bym własnie chciała jedynie nad brzuszkiem popracować. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z mojej figury po ciąży. Ważę mniej niz przed ciążą. jakoś mi sie obwód ud zmniejszył i pupa jakaś taka mniejsza. Tak więc jest dobrze. Ale mam strasznie duży apetyt- a o słodyczach to juz nie wspomnę...Już wspominałam, że zjadam potworne ilości herbatników:-) Cukru mi brakuje:tak:
 
dwa miesiace. to juz niedlugo. moze zaczne od squasha, a potem jakis aerobik:tak:

ja z figury tez jestem zadowolona, nawet z takim brzuchem jak teraz nie wstydzilabym sie wyjsc na plaze w bikini. ale jestem przyzwyczajona do drabinki :laugh2: wiec musze popracowac do lata:tak:
 
Oj dziewczyny ale ja wam zazdroszcze tej wagi ja niestety w ciazy przytylam az 24kg koszmar:wściekła/y:jak narazie po porodzie zlecialo tylko 12 kg a kiedy zgubie reszte noi brzuszek tez .Musze czekac az rana sie zagoi a to troche potrwa:-:)-(i brac sie za jakies cwiczenia.Ale miejmy nadzieje ze sie wszystko uda:-):-):-).Pozdrawiam.
 
Oj dziewczyny ale ja wam zazdroszcze tej wagi ja niestety w ciazy przytylam az 24kg koszmar:wściekła/y:jak narazie po porodzie zlecialo tylko 12 kg

agata24: nie "tylko 12kg", ale AŻ 12kg!!! :tak: :-D Ja też tyle przytyłam w ciąży bo 25kg. Teraz po 2 tygodniach od porodu, więcej niż połowa tego już zleciała, bo ważę o 13,5kg mniej niż przed samym porodem. Apetyt mam kiepski, czasu na zrobienie sobie żarełka jak na lekarstwo, cały dzień na nogach przy małej bo nie mam już nikogo do pomocy, więc jestem dobrej myśli.. kilogramy same polecą, zobaczysz :tak:
 
Ja mam wagę popsutą i nie mogę się zważyc, ale jutro idę do pracy na Dzień Kobiet, to się dowiem, czy coś mi więcej spadło, bo tam mamy wagę.
 
Co do wagi,to z moich 68 kilo zrobiło się 53, więc wracam do normy. Problemem jest skóra na brzuchu, bo zrobiła się trochę za "długa", lekko opada, dodatkowo zrobiła się "opalona" w cętki. Może polecicie jakiś krem?
 
Byłam dziś w pracy na Dniu Kobiet i ważyłam się na dobrej wadze, Ważę -5 od wagi wyjsciowej sprzed ciążą :-D Wiem, że to jeszcze dużo za dużo, ale dla mnie to i tak duży sukces. Byle tak dalej :tak:
 
reklama
ja chudne ekspresowo, hehe, przy obsludze miesieczniaka i roczniaka jest co robic, wiec do wieczora sie uwijam jak moge a wieczorem juz tylko placze ze zmeczenia i zlosci i bezsilnosci w rekaw meza, i to przy pomocy niani na pare godzin dziennie do starszego synka, umieram pomalu, kiedy ja sie wyspie, 15 minutowy relaks przy kawie w ciagu dnia to niespodziewany dar niebios i szczescie :-):szok:, czas dla siebie to mam tylko w kiblu z gazeta (sprzed 2 miesiecy) jak sie zamkne od srodka, na szczescie kiedy karmie piersia to moge odpoczac i wyluzowac:tak: to jak zbawienie, bo jakby mi butle wypil w 5 minut to bym sie zalamala, tak to chociaz posiedze troche w fotelu jak czlowiek.:laugh2:
 
Do góry