reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna i zadbana mama :))))

ja na buzke 2 razy w tyg scrub/peeling i maseczka oczyszczajac lub błotna na zmiane, na codzien uzywam mydla naturalnego bez chemii skład jest super ( cocnut oil, virgin olive oil, almond, apricot&sunflower oils, vegetable glicerine, essential oils of lavender&mandarin) i to wystarczy tonic niet, mleczko tylko jak siem pomaluje:tak: :tak: :tak:


a najbardziej nie lubie skubania brwiii buuuuuu

a jeszcze pytanko jak usuwacie sobie zbedne wloski :wściekła/y: bo dla mnie to tragedia staram sie zawsze uzywac depilatora (wszedzie)ale to dla mnie wyzwanie wiec czasami krem do depilacji ktory nakladam przed wejsciem pod prysznic i potem splukuje... ale krotki rezultat
 
reklama
basiek i lilith - współczuję
ja jak sobie przypomnę to używam kremy - a tak to codziennie tonik, krem na szyję ( twarz czasami posmaruję) i sporadycznie balsamy.
Kosmetyki kolorowe - cienie do oczu i spiralkę uzywam nawet jak ide na ćwiczenia - podkładów nie używam - no może tylko wtedy jak mi syfek wyskoczy to tuszuję i wyrównuje na całośc twrzy
ale uwielbiam kupować kosmetyki - podobnie jak angie mam tego wszystkiego pełno ( może tez dlatego, ze mało używam) i zawsze coś dokupię w sklepie.
co do sportów:
-ćwiczenia - w soboty pilates i codziennie powrót z pracy 40 min szybkim marszem, a.... i basen z MIrkiem - dzisiaj mnie nie ma na ćwiczeniach bo od wczoraj zwijam się z bólu brzucha
 
Oj niektóre z Was bardzo lubią kosmetyki:-)
Ja niestety nie moge eksperymentować bo od razu mam plamy na twarzy mam wypróbowane kosmetyki i zawsze tych używam.
Uwielbiam pachnące kosmetyki do kąpieli, balsamy i dobre perfumy.
Maluje sie codziennie podkład, cienie nie zawsze tusz zawsze szminka błyszczyk rzadziutko.
Paznokcie średnio krótkie i raczej francuski (przed dzidzią szalałam z kolorami teraz jakoś się ustatkowałam:szok::-) :zawstydzona/y: )
Wszelkich zbednych włosków nie cierpię lato zima zwalczam wszelkimi sposobami tradycyjnie maszynka depilator krem jakos mam pietra co do wosku ale chyba jednak na lato zaryzykuję;-)
 
Ja tez nie cierpie ale jeszcze bardziej nie cierpie sie zabierac za depilacje jak dłuzszy czas pouzywam golarki bo wtedy sa takie bardziej twarde te włoski i mocniej siedzą brrr:baffled: az mnie ciary przechodzą:dry: a przed ciaza to nie było problemu bo ciagle sobie machałam woskiem albo depilatorem i byłam przyzwyczajona a i one nie zdazyły sie wzmocnic.
Gosiek jak ja ci zazdroszcze tego Pilatesa ehh jak ja tesknie za tym ale teraz cholerną kase musze za szkołe wybulic i na nic nas nie stac tym bardziej ze ostatnio se meble kupilismy i nową kuchenke:zawstydzona/y:
 
A mi się ostatnio robią zmarszki mimiczne :-p chyba muszę sprawić sobie jakiś kremik Vichy, tyle że on jest od 30 roku życia, no ale chyba lepiej zapobiegać niż je likwidować za dwa lata co ??????????
A ja znalazłam wczoraj 160 złotych :-) :-) :-) :-) na ulicy :-) :-) :-)
 
Ewe na zmarszczki mimiczne jest fajny krem z Olay i on jest od 25 roku zycia. Nie wiem ile kosztuje bo tylko zamówiłam sobie próbke. A z Vichy to sobie wejdz na ich strone i tam są wszystkie kosmetyki napewno cos dobierzesz. Ja bym chciała sobie kupic z Vichy z serii Normaderm.
 
ewe super Ci się udało z tą kasą :-)
Ja dzisiaj byłam na zakupach z moją mamą :-) Kupiłam sobie kilka ciuszków, a przede wszystkim spodnie na aerobic :tak: oraz nowe cienie, róż i pędzel chowany :-)
 
Ale wam fajnie:
Ewe ty szczęściaro!!!
Trini- super- ja dawno sobie nic nie kupiłam

I@nka- używałam kiedyś Vichy normaderm i był super- nie miałam żadnych kłopotów ze skórą- wprawdzie nigdy nie miałam dużych problemów skórych, ale i tak był dobry!!!

Ja też na lato chciałabym zrobić depilację woskiem- ale... po pierwsze primo- boje się, a po drugie primo- wstydzę (bo bym też bikini chciała:-p
 
reklama
Kasiunka! No musze sobie go kupic, na jednym forum dziewczyny sie wypowiadały i bardzo chwaliły zwłaszcza ten na noc.
Ewe! ale masz szczęście!!!!
 
Do góry