reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna i zadbana mama :))))

No Wesolutka fajny przepis. W moich 2 kremach antycelilutowych jest własnie cofeina. Tylko ja jestem zbyt leniwa zeby robic sama sobie jakies papki ale moze jak mnie najdzie to sobie przygotuje to pewnie fajnie pachnie...lubie zapach kawusi:tak:
 
reklama
A co tu tak ucichło????
Ja jutro ide do fryzjera bedzie kolor i troche podetne włosy bo właściwie je zapuszczam:) A wczoraj nalozyłam sobie maseczke z Vichy Normaderm czysta skóra. Super!!!! jakis czas temu dostałam przesyłke z Vichy pokrowiec na płyty i duzo próbek i wode termalną. bardzo fajnie tylko nie wiem dlaczego dostalam :-) nie brałam udzialu w konkursie nie wypełniałam zadnej ankiety - no ale sie ciesze.
 
Super Inka taka niespodzianka :)
Ja planuje fryzjera jeszcze przed roczkiem - czyli w przyszlym tygodniu?!?!
Podetne wlosy i pierwszy raz w zyciu chyba ufarbuje, bo zaczynam siwiec!
 
A+T chyba w przenośni siwiejesz:-):-):-)???

Ale fajnie, że wam się zmiany w wyglądzie szykują.

U mnie ze zmian ostatnio poza włosami (które już widziałyście) to zrobienie sobie paznokci żelowych. Na początku bardzo się cykałam, bo wszyscy mnie straszyli, że się paznokcie niszczą, itp/ itd- ale się zdecydowałam, bo i tak miałam ostatnio fatalne własne. I jestem bardzo zadowolona- nie mam jakiś szponów długich, ale są ładne, zawsze wyglądają schludnie i tak sobie myślę, że wyglądam na bardziej zadbaną- mam je już 2,5 tyg. -po 3 tyg. mam iść na uzupełnienie.
 
Kasiunka - ja naprawde siwieje. Na przedzialku mam kilka siwych wlosow i ciagle pojawiaja sie nowe :tak:
Jesli chodzi o paznokcie, to ja kiedys mialam zrobione jakies - nawet nie pamietam jakie to byly i lamaly mi sie cholernie. Bylam bardzo niezadowolona. Za to moje wlasne sa niezniszczalne :tak: :szok: Kazdy sie dziwi, ze sie nawet zgiac ich nie da. Chyba, ze sie mocno zaniedbam z jedzeniem, to wtedy robia sie slabsze i zaczynaja sie lamac :-( .
Kasiunka, a ile teraz taka przyjemnosc paznokciowa kosztuje?
 
ja teraz tez mam takie jakby gumowate:) jak sa dluzsze to moge pozginac a i tak sie nie zlamia:) ale juz mi sie nie chce tak z nimi cackac i albo pojde na manikir albo tez rozwazam zrobie takich zelowych czy akrylowych tylko nie wiem ktore lepsze:( no i wlansie nie takie dlugie tylko eleganckie i dlonie wygladaja na zadbane:)

A+t a powiedz to nie od stresow czasem? i moze zrob sobie pierw henna zeby sie wloski nie zniszczyly.szczegolnie ze ty masz baaardzo ladne:)
 
Lilith, no pewnie od stresow - takie zycie ;-) A o hennie nawet nie myslalam. Jak i gdzie to sie robi? I po to, zeby wlosow nie zniszczyc, tak?
 
reklama
odnalazlam dopiero ten watek:) nie jestem w temacie zabardzo:)
alemam pytanie
chodzicie na solarium??ja przyznam bylam raz w zyciu kilkalat temu i jakosmnie do tego nie ciagnie - jakas chyba inna jestem bo dziewczyny no i juz faceci tacy opaleni... hmmm
ja wlosy farbuje na czekoladowy braz z natury mam blond ale juz takie brzydki kiedys mialam takie prawdziwy ladny w mlodosci:)
 
Do góry