reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna i zadbana mama :))))

o rany, ja to dzisiaj dopiero znalazłam ten wątek :zawstydzona/y:

ja maluję się codziennie, podkład, cienie, tusz, puder - w pracy trzeba jakoś wyglądać ;-) tylko ust za bardzo nie maluję, ewentualnie błyszczykiem... bezbarwnym
staram się co miesiąc zrobić hennę, bo jako blondynka z natury mam taką niewidzialną oprawę oczu i nie lubię tak blado wyglądać :no:
do fryzjera chodzę tak co 3 miesiące - w najbliższą środę idę :tak:
twarz myję wodą, stosuję krem na dzień i na noc oraz pod oczy
pod prysznic żele, czasem piling, zawsze balsam po kąpieli - czasem wanna z babelkami :-)
większość kosmetyków mam z avonu, bo konsultantką jestem :tak:

kasiunka, też jestem ciekawa jakie to są te żelowe paznokcie? droga taka impreza? wygodnie Ci z nimi? a może fotkę paluszków wkleisz? :-D
 
reklama
A ja, żeby jakoś na obronie mojego męża wyglądać w niedzielę byłam u fryzjera - baleyage - brązowy z czerwonymi refleksami, a w poniedziałek byłam się obciąć, żeby jak to określiła moja fryzjerka - sfasonować moją fryzurkę.
We wtorek wieczorem zrobiłam sobie dwie maseczki - oczyszczającą + nawilżającą.
 
U mnie żelowe kosztują : założenie 80 zł i uzupełnienie (ok. raz na m-c) 30zł.

Zdjęcie wkleję za kilka dni, bo na razie nie mam aparatu. Nie wiem za bardzo czym się różnią żelowe od akrylowych:confused: Spytam sie babki jak będę uzupełniała.
 
jak wy na to znajdujecie czas bo o szmalu nie wspomne ja ledwo zdaze przed wyjsciem do pracy zrobic kreski i podciągnąc rzesy a takie zabiegi??? kiedy??? a u fryzjera byłam w zeszlym roku jak dostalam kase na imieniny to poszłam zaplaciłam 100zl i przez 3 miesiące miałam awantury od maza ze tak drogo ze po co wiec niestety wtedy byłam po raz ostatni a teraz fafbuje se na czarno sama w domu.:-(
wiec niestety szaro i ponuro a w ciuchach to chodze tych co mi dadzą bo mą musie miec nowe do pracy mi nie trzeba....
 
Ja raz w miesiacu chodze do kosmetyczki na regulacje brwi i henne brwi i maseczke z alg. (za tydzien w poniedzialek ide- nie moge sie doczekac- pelny relaks :tak: ) Wczesniej chodzilam na full serwis czyli oczyszczasnie, peelingi, maseczki ale z powodu tradziku rozowatego musze sobie na jakis czas odpuscic te wszystkie zabiegi.
co miesiac podcinam wlosy a raz na 2 miechy robie baleyage ( w piatek sie wybieram i znow relaksik). U nas na szczescie Przemek nie ma nic przeciwko moim "dniom pięknosci":-)
 
kurcze ale wam fajnie...u nas tez by nie bylo nic przeciwko tylko ja nie mam takie zaufanej kosmetyczki a jestem straszny alergik i boje sie ze jakis badziew by mi na buzi wyskoczyl:(
co do fryzjera juz nie chodze bo zapuszczam wlozy i dopiero za jakies 3 miesiae pojde podciac,farbuje teraz tez juz sama bo znow na czarno.
Na ciuchy...szkoda mi strasznie kasy i Jacek co chwilke mnie wyciaga jak sa jakies dodatkowe fundusze...

Heksa wiesz...zreszta lepiej nie bede komentowac....ale wez olej tego chlopa i idz sobie na jakies przyjemnosci:) a co tam:) nalezy ci sie!!!!!!!!!!!
 
Ale jak Heksa ma zrobić sobie przyjemności, które nieźle kosztują, skoro nie ma na to kasy. A jak się forsy nie ma, to pozostaje jedynie cieszyć się z tego, co się ma.
Heksa, życzę Ci spełnienia marzeń, bo Ci się to należy :-)
 
Dziekuje bardzo. te z mezem z młodosci mi sie spełniły i wygląda na to ze wyszlam na tym jak zabłocki na mydle wiec nie wiem co est bezpieczniejsze mam nadzieje ze moze kiedys cos...... sie zmieni....
a teraz poczytam o wszych upiekszajacych zabiegach i wyobraze siebie na wszym miejscu ciekawe czy zadziała.:-D
 
puk puk
pytalam o solarium !!!
slyszycie mnie tam?????
aaaa a+t polecam podklad RIMMEL makonsystencje takiego pudru wkremie skora jest taka gladka matowa i naturalna
 
reklama
Do góry