reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

A ja bylam dzisiaj u gina... dostalam skierowanie na badania krwi i moczu .... dzidzia wlasnie 5 tydzien zaczela :) ... 12 lipca kolejna wizyta .... dostalam magnez i kwas foliowy ... i ogolne informacje jak to macica sie powieksza , jak wyglada w danej chwili, a jak bedzie wygladac w 8 tygodniu  ;D ... a teraz mykam do wyrka bo mnie zoladek boli :( ...wzielam nos-pa przed chwila , mam nadzieje ze mi przejdzie ...pozdrawiam :)
 
reklama
Ja mam kolejną 8 lipca, a 4 USG. Lekarz tak kazał. Właśnie zapodałam sobie Luteinkę pod jęzorek, teraz zagryzam ją namiętnie biszkopcikami. Na myśl o tym, że już wkrótce znajdę się na piaszczystej plaży, a do snu będzie mnie kołysać szum morza... po prostu odpływam. Chcialabym, by dziecko tez jak najszybciej zobaczyło swoje piękne, zasyfione polskie morze... ;D Bynajmniej można sobie pobiegać. Ja też mykam do wyrka, ale z innego powodu. Od rana strasznie boli mnie głowa, a w czwartek mam iść na zakończenie roku (szóste klasy) do chrześnicy. U nich na sali gimnastycznej jest zawsze tak duszno, troszkę się boję...


MoniQa, pozdrawiam i życzę szybkiego zniknięcia bólu brzdyńka
 
Ja już jutro na USG a w piątek rano do gina ze wszystkimi wynikami ;D już się nie mogę doczekać jutrzejszego dnia - hehe.
 
Doczekasz się Rybko, ja mam dopiero na 4 lipca. No a 2 jadę na wesele do znajomych do Zabrza. W moim przypadku to na drugi koniec Polski. Modlę się tylko żeby nie było za gorąco. Najchętniej bym nie pojechała, ale mój Misiek jest świadkiem
 
No to Majeczka76 nie masz wyjścia musisz jechać, życzę oby nie było upałów a ty żebyś się czuła wyśmienicie i nie była zmęczona - no i oczywiście miłej zabawy ;D
 
Dziękuję ci bardzo Rybko! 2 lipca wesele na wyjeździe, 16 lipca moje no i jak ja mam odpoczywać i się nie stresować??
 
Cześc dziewczyny;

Przez cały dzień nie pisałam bo musiałam leżeć, że względu na podejrzane plamienia (też biorę Luteinę) które mnie strasznie dołowały; wczoraj byłam po raz pierwszy na usg - i widziałam bijące serduszko mojej dzidzi (czego wszystkim lutowym mamom bardzo gorąco życzę!!!) więc znacznie się uspokoiłam i mam zdecydowanie lepszy nastrój; niestety dalej muszą leżeć; mam zwiększoną dawke Luteiny; a za tydzień idę znowu do kontrolii (wciąż chodzi o te plamienia);
gino obliczył że jestem w 7 tyg. i termin mam na 12 lurtego.
Pozdrowienia dla wszystkich lutowych mam; jak dajecie radę z leżeniem (te które muszą) co porabiacie? ja mam już trochę dosyć telewizji i czytania... pozdrowionka

 
Ja jestem początkująca i martwię się bo poszłam do mojego lekarza i kazał mi przyjść 15 lipca i nie skierował na zadne badania. A ja przypuszczalnie najkrócej jestem w 3-4 tygodniu. Czy mam powód by zmienić lekarza?
 
Heh. Ja się dzisiaj zwlekłam dopiero teraz z łóżka, jestem na płatnym urlopie do 28 lutego, a potem lecę na macierzyński. Fajnie. Wkrótce wybieram się na pierwszą lekcję wodnego aerobiku for ciężarne ;-) Dzisiaj mnie strasznie naszło na porządki. Po 'świętokrzysku' zmyłam podłogę (pochodzę z Kielc) , czyli mokra ścierka na szczotkę i blues po mieszkanku ze szczotką w ręku - inaczej tzw. tango sprzątango. Pościerałam pięknie kurze i z tego wszystkiego zapomniałam ugotować obiadu ;D Mężuś właśnie poleciał po chińszczyznę w słoiczku, to walnę pierś kurczaka na patelnię, lekko zrumienię, zrobię ryż z szafranem, rzucę na to pięknie chińszczyznę i będzie obiad. Lubię taką 'domową' chińsczyznę - za tą z restauracji nie specjalnie przepadam.

Przed chwilą odebrałam badania : wszystko ok, tylko mam lekką anemię. Mam jeść dużo warzywek i owoców, oraz łykać Folik, Luteinę, magnez i jeszcze jakiś preparat witaminowy w stylu Centrum.
 
reklama
Kija możesz sprbować u innego gina, tak dla własnego spokoju. A przypisał ci jakieś witaminki? Jak nie to się sama zaopatrz w folik. Chyba wszystkie to jemy. Dzidzi tylko pomoże .. Powodzenia i spokoju
 
Do góry