reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty

reklama
Vikiigus mój tata dostał rok temu e-papierosa, wtedy ceny były koło 200 zł i niestety szybko rzucił ale tego smrodka w kąt i pali zwykłe. Mama jest niepocieszona bo wydała kupe kasy a tata nałogu nie zwalczył. Oby u Ciebie mieli bardziej silną wolę.

Ligotka u nas w tym roku też padła propozycja losowania. Nie wiem ja to wyjdzie bo miało być tak, że kupuje sie jednej oo tłumaczy sisobie cos konkretnego i to wymysliła moja siostra, ale jak usłyszałam co ma dla mojego męża bo jego wylosowała to się nieco zjeżyłam bo nie jest tak jak miało być. Chyba za rok sie nie zgodzę na taki system. Juz wolę sie składać w kilka osób na cos lepszego.

A dla faceta, który spodziewa się dziecka ksiązka jak najbardziej, jeżeli lubi czytać.
Ja swojemu kupiła książkę "Gdy staję się ojcem" najmniejszą jaka była w empiku, dostał na urodziny w lipcu i jeszcze nie ruszył, bo sie tłumaczy, że nie ma czasu.
Ja swojemu mężowi kupiłam zamiast portfela takie coś na dokumenty ze skóry, nigdy ne używa portfela bo dla niego jest za duży tylko uzywa takiej wkładki na dokumenty i tam wszystko trzyma, a że ta która ma jest już wysłużona dostanie nową.
Dla tesciowej mamy Kalendarz Gentelmeni 2011 z płytą, dla tescia ładowarke samochodowa do komórki bo potrzebuje w trasie i cos tam jeszcze dostanie.
Pozostaje mi jeszcze kupić prezent dla dziadków S bo tez beda na wigilii, ale pewnie jakies ziółka. No i dla S brata i bratowej. Sama nie wiem do końca co. Ale ponieważ bratowa S ostatnio zdała na prawko i samochód jest juz wspólną zabawką to planujemy kupic cos pozytecznego do auta dla nich dwóch. Macie jakiś pomysł?
 
Gdyby moi dziadkowe żyli to pewnie kupiłabym im kartę podarunkową do apteki np. ePRUF - Sklep z kartami podarunkowymi - akceptowane w ogólnopolskiej sieci ponad 1600 aptek
Starsi ludzie z reguły dużo wydają na leki i wydaje mi się, że taki prezent byłby przydatny.
W tym roku podzieliłam się z mężem wymyślaniem prezentów, ja mam kupić moim rodzicom, on swoim. Ja już mam kupione (dla taty alkomat, który sobie jakiś czas temu zażyczył, a dla mamy ładny, porządny portfel), mąż się jeszcze za kupowanie prezentów nie zabrał i obawiam się, że jeszcze może się okazać, że to ja będę ich szukać kilka dni przed świętami, a o ile upodobania prezentowe moich rodziców znam, to jeżeli chodzi o teściów to ciężko będzie mi cokolwiek wymyślić. Z rodzeństwem mamy dogadane, że prezentów sobie nie robimy, ale kupiłam dla każdego, tak symbolicznie, słodycze.
Dla męża mam perfumy, ale niestety wie, że je dostanie, więc pewnie mu jakiś gadżet jeszcze dokupię, żeby miał niespodziankę :)
Dzieci w najbliższej rodzinie nie mamy (nasze będzie pierwsze), więc tu na razie sprawa prezentów odpada. Mamy tylko po jednym chrześniaku w dalszej rodzinie, ale to już prawie dorośli faceci (13-14lat ;)), więc pewnie skończy się na jakichś słodyczach i pieniądzach, bo nie mam kompletnie pomysłu co można im kupić, żeby nie byli rozczarowani. Ewentualnie po karcie prezentowej do jakiegoś sklepu odzieżowego im sprezentuję, żeby sobie sami wybrali jakiś ciuch. Widujemy się z nimi przeważnie tylko z okazji świąt i urodzin, więc nie bardzo się orientuję w ich zainteresowaniach.
 
tab ja własnie kupiłam taką kartę prezentową do Croppa mojej siostrzenicy. Ona ma 12 lat i lubuję sie w zakupach ciuchów. Czasem aż sie dziwie jakie znaczenie ma marka dla takiego dzieciaka, ja nie przypominam sobie takiego szału na ciuchy, tylko, że za moich czasów nie było tylu sklepów :)) Ale jeśli to chłopcy i lubią jakieś ksiązki, płyty, gry to możesz tez taką kartę zakupić w Empiku.
Te karty to naprawdę super pomysł dla kogoś kto nie ma pomysłu na prezent. I myślę, że sam odbiorca ma radość. Sama kiedys dostałam taką od tesciowej do Reserved i Apartu i byłam bardzo zadowolona, że nie kupowała nic sama.
 
Ja książeczki w tym roku dla milusińskich mam. Dla niej nową/starą "Agnieszkę Osiecką dzieciom"n a dla niego "Angielski z Maksem 6+" bo dla trzylatków bardzo mu się spodobał a przerobił już na dziesiątą stronę
 
A ja dziewczynki szukam jakiegos nieskomplikowanego pomyslu na jakies swiateczne potrawy albo wypieki, obiecalam zabrac jakies salatki jedno ciasto ale jakos czuje ze to malo a nie mam pomyslu co by tu jeszcze ;)
 
JA w tym roku ide na calkowita latwizne

Prezenty dla dzieci kupione. Chrzesnikowi kupilam Lego Duplo Ogromna farma
LEGO DUPLO 5649 WIELKA FARMA Wrocław Kurier 15zŁ (1373303199) - Aukcje internetowe Allegro

Dziewczynom (corce brata i naszej) zegar do uczenia mowienia czasu

Telly Teaching Time Clock - Yellow by Learning Journey item TLJ105337 -- ReallyGreatToys.com is your traditional toy superstore!

plus jeszcze taka gre
Connect 4x4 Double Grid Edition - Hasbro - Toys "R" Us

my tylko kupujemy dla dzieci takze mamy spokoj
z M nie robimy sobie prezentow dlatego ze w tym roku byly za duzo, wakacije, lazienka, teraz niespodziewanie nowe auto, nowa sypialnia takze wystarczy, nie ma pieniedzy na wiecej prezentow, i tak za duzo jak na ten rok

jedyne co kupujemy to na sylwestra nowa super majtki, by w starych nie wchodzic nowych rok, taka smieszna tradycja

jesli chodzi o swita to beda u mojej mamy, ja tylko przynosze trzy dania, zamaiwam kutie, morszczuka nadziewanego lososiem w sosie chyab pieczrakowym i jeszcze jedna ryba chyba dorsza nie wiem jeszcze
reszte robi mama beda jeszcze pierogi z kapusta, kasza na slodko, barszcz czerwony z uszkami, karp, ryba po grecku, ziemniaczki z sosem grzybowym, nie wiem czy barszcz bialy bedzie mama robic czy nie. I oczywiscie kompot z suszek, plus makowiec sernik i cos tam jeszcze. NA drugi dzien tylko saltaki bo jak zwykle zostaje nam masa po wigili.

Takze ogolnie u mnie w domu swiat nie bedzie, ale choinka i dom juz od paru tyg ubrana. W poniedzialek pani posprzata i moge swietowac :biggrin2:

Takze ogolnei u mnie koniec.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anja - lubiłam tę ostatnia grę z Twoich linków- pochwalę się ,że jak byłam w 4 klasie podstawówki otrzymałam ją za zajecie pierwszego miejsca w klasyfikacji dziewczyn w strzelaniu z wiatrówki ! ...miło tak powspominac...

a temacie światecznych zakupów- my dzis mieliśmy nalot światecznych dostaw :)

w końcu przyszedł zamawiany konik na biegunach dla chrześniaka

Sliczny KONIK na biegunach spiewa rzy galopuje*O0 (1358033189) - Aukcje internetowe Allegro

- jestem mega zadowolona , bo towar 100% zgodny z opisem - bardzo solidne wykonanie i bardzo pocieszny ten konik - na aukcji jest link do możliwości wokalnych konika - ale na zywo wygląda i brzmi to 100 razy lepiej - myslę, że do świat będziemy musieli nowe baterie dokupić:)))

i jeszcze dostałam paczkę z Yves Rocher
- to taki mój dla siebie prezent pod choinkę :) zrobiłam zakupy żeli do kapieli (super pachną:) i pudru naturalnego - w ogóle bardzo polecam kosmetyki naturalne - ja od jakiegoś czasu stosuję i nie tylko wygląda super - twarz wygląda jakby była skorygowana w photoshopie , to jescze sa w miare tanie w stosunku do wydajności i cera się poprawia po dłuższym stosowaniu - ja juz z rok uzywam i w życiu nie wrócę do cięzkich podkładow i róznych niby idealnych pudrów!
ale wracając do zakupu - razem zaszalałam za ponad 100zl , ale za to dostałam masę gratisów i to naprawdę dobrej jakości - kapcie , kalendarzyk na nowy rok i zestw torba+kosmetyczka - zinteresowanych odsyłam do ich strony - naprawde warto !!!
torba jest naprawdę duża, a nie jakaś tam byle-miniaturka

Yves Rocher : Perfumy Damskie i Męskie, Kosmetyki Naturalne, Roślinne, Ekologiczne, Kolorowe - Sklep Internetowy

a w imieniu siostry odebrałam to

SUSZARKO-LOKÓWKA ROWENTA CF9220 BRUSH ACTIV SKLEP NEO24.PL

to dopiero rewelacja - ja uzywam takiej juz od kilku lat i jestem mega zadowolona - włosy zawsze jak od fryzjera i nie męczysz się z suszarką , szczotka itp itd.. - najlepszy wynalazek jaki dotąd udało mi się nabyć :)))

i na tyle zakupów...nadal nie mam prezentu dla męża :(
 
reklama
A ja dziewczynki szukam jakiegos nieskomplikowanego pomyslu na jakies swiateczne potrawy albo wypieki, obiecalam zabrac jakies salatki jedno ciasto ale jakos czuje ze to malo a nie mam pomyslu co by tu jeszcze ;)

Ligotka oto pomysl na reniferki.Moze ci sie spodoba
url

Piecze sie cupcakes,na wierzch troche czekoladowego kremu,oczka inosek z lukru,ryjek z malutkich ptysiow lub tez lukru i rogi ze zlamanego na pol precelka.Uszka z czekolady.Moze to troszke zabawy ale dla dzieci wielka atrakcja bo nareszcie nie nudny makowiec.Smacznego
 
Ostatnia edycja:
Do góry