reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót Do Pracy

Wydaje mi się, że to mało prawdopodobne żeby nam teraz dali te 2 tyg jak już jesteśmy po macierzyńskim, chyba miało być tak, że jak ta ustawa wejdzie to dodatkowe 2 tyg dostaną tylko te kobitki, które akurat są na macierzyńskim. A wstecz to chyba nie dadzą niestety... choć ja bym sie nie pogniewała :-)
Ja niestety wracam do pracy już w czwartek, i na samą myśl ryczeć mi się chce, jak ja zostawię Martusię :-( ale pewnie za miesiąc będę się śmiała z tego, że się tak zamartwiałam. Dziś jadę po służbowe ubranko. Akurat jest pierwszy dzień nowej kolekcji, dobra okazja do przypomnienia sobie co mnie czeka, hehehe. O rany, prawie rok mnie tam nie było, jak ja się przyzwyczaję do tego biegania jak struś pędziwiatr to nie wiem.
 
reklama
Aniu76 właśnie chodzi o to że nie czytałam tylko słyszałam, no a wiadomo że z tym bywa różnie dlatego myślałam że któraś z was się natknęła na jakieś słowo pisane w tym temacie ;-)
A ja jestem przeszczęśliwa, bo moja kochana teściowa i rodzice postanowili przysponsorować nam mój półroczny urlop wychowawczy i będę z Kubinkiem do roczkuw domu. :-) :-) :-) :-) Jestem przeszczęśliwa bo moja praca to niekończący się klębek stresu więc pewnie gdybym wróciła wcześniej to mogłabym się pożegnać z laktacją
 
Ciekawa jestem jak to w koncu jest....
Sumka masz super rodzicow i tesciow!!!!:)))
Fajnie ze mozesz zostac z Kubusiem do roczku, ja kiedys tez tak myslam zeby zostac..zobaczymy bo jeszcze nic nie wiadomo....
 
ja SŁYSZAŁAM, ale ile w tym prawdy to nie wiem ze ma przysługiwac wszystkim kobitkom które urodziły po 1 stycznia 2006 - będą nam przysługiwac dodatkowe 2 tygodnie urlopu jakby. Ile w tym prawdy nie wiem.

Ja wracam do pracy 4 XII na dwa miechy na pół etatu a od lutego na cały etat. Z mała zotsanie mama i siostra. Bedą z nią siedziały do września 2007 a potem jakaś niania. Najgorsze jest to że najprawdopodobnikej na wiosne zostanę sama w Krakowie bo mąż zostanie przeniesiony do Wrocławia na stanowisko kierownicze, za czym ida dużop większe pieniadze ale będe musiała od poniedziałku do piątku radzić sobie sama
 
Ja wracam do pracy po nowym roku, a mały zostanie z babcia. Ale nie wyobrazam sobie tego pierwszego dnia, teraz jak wyjade na kilka godzin na zakupy to bardzo tęsknie a co dopiero 8 h plus dojazdy:-(
 
Ale Sumka super sprawa ... a ja dzisiaj zaczynam mieć wątpliwosci jak mały będzie w domu beze mnie .... Od tygodnia jak ktoś próbuje brać go na rece , np. któraś z babć to wytzryma góra5 min i wielki ryk... jakby go rozdzierali... mam nadzieję że to tylko kwestia oswojenia się z nowa osobą bo będzie cienko
 
reklama
A ja ostanio pojechałam do biura i zostawiłam mała z babcia. Uśpiła ja, dała kaszke i pote się bawiły - nie było mnoie 3 godziny i SUPER sobie odpoczełam :) CHyba mnie teraz wyklniecie jaka ze mnie wyrodana matka ale trudno - było mi bez niej CUDNIE a jak potem chetnie wracałam do domu:-) :-)
 
Do góry