reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót Do Pracy

reklama
Ania super, ze jestes zadowolona! Widac tez, ze energia Cie rozpiera i az milo sie czyta o Twoim entuzjazmie:-) Warto bylo wiec troche poszukac:-)
 
Ja znow o pracy!! jest naprawde bardzo fajnie, w piatek wrocilam z ostatniego szkolenia w brukseli i juz bylam na mksa steskniona za Matim, malzem tyz:)
Mati tez tesknil bardzo, dzwonilam 2 razy dziennie a on w kolko zabieral mojemu malzowi komorke i wolala:mama, mama - zeby dzwonila, z moja czapka chcial z domu wychodzic o 19.00
ale juz jestesmy razem:))))
Sylwia
- logistyka globalna, w skrocie, zajmuje sie koordynowanie/nadzorem pracy dwoch magazynow w polsce i holandi, skad dostarczamy towar do magazynow na calym swiecie. Szefa mam super, klimaty w firmie tez, dostalam ju nawet mikolaja na mikolaja i kosz swiateczn na swieta a jeszce miesiac nie pracuje i kosmetyki tez sa fajne:))Jestem praca na maksa podekscytowan..
a z niefajnych rzeczy to napisalm wlasnie na watku o niani/zlobku ze nie mam niani bo nam sie zmyla laska i niesttey musimy szukac od nowa...mam nadiej ze nam sie uda chociaz od lutego....
 
reklama
Do góry