reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Ponieważ moja córcia kończyła dzisiaj trzy miesiące, z mężem stwierdziliśmy, ze malutka dostanie nasz zakup już dzisiaj.

W ikea natknęliśmy się na śliczne pacynki. Jest ich dziesięc w opakowaniu (każda główka na jeden palec).
Nasza Martynka patrzyła na nie jak zaczarowana.

Kupiliśmy dokładnie takie:

PACYNKI IKEA ZWIERZĄTKA (824323497) - Aukcje internetowe Allegro

Koszt 14,99 zł, więc jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent...

są świetne tez je mamy bo dostalismy od znajomych
jak cos służę pomocą
 
reklama
A ja chciałam wam pokazać prezent mikołajkowy jaki dostała Gabrysia i który na nią "działa":
Muzyczne zwierzaki - zawieszka - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl
Myślę, że jak będzie starsza też będzie się podobał bo się nauczy pociągać za sznureczek żeby wydobywały się dźwięki (zwierzątek:krówka, konik, świnka i kurczaczek+melodyjka farmerska)
 
No dorwałam się do paru sklepów internetowych i gały mi wybałuszyło. Może na razie poprzestanę na brystolu i kleju i moich malunkach. Photoshopa kiedyś próbowałam ale za trudne dla mnie dziadostwo. Musiałabym zacząć od najstarszej wersji albo innego prostego programu. Macie jakieś propozycje?

Efe polecam program GIMP robi dokladnie to samo co PS a jest darmowy i prosty w obsludze:tak:sama na nim pracuje bo na PSa na razie szkoda mi kasiorki wywalac:tak:
 
A ja chciałam wam pokazać prezent mikołajkowy jaki dostała Gabrysia i który na nią "działa":
Muzyczne zwierzaki - zawieszka - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl
Myślę, że jak będzie starsza też będzie się podobał bo się nauczy pociągać za sznureczek żeby wydobywały się dźwięki (zwierzątek:krówka, konik, świnka i kurczaczek+melodyjka farmerska)

świetna zabaweczka,bardzo mi sie podoba
nasza przez czysty przypadek(bo ja bym małej teraz czegoś takiego nie kupiła)dostała Szczeniaczka-Uczniaczka i małej bardzo sie podoba,śmieje sie do niego i cos mu tam gada po swojemu
 
świetna zabaweczka,bardzo mi sie podoba
nasza przez czysty przypadek(bo ja bym małej teraz czegoś takiego nie kupiła)dostała Szczeniaczka-Uczniaczka i małej bardzo sie podoba,śmieje sie do niego i cos mu tam gada po swojemu
No ja szczeniaczka chciałam małej pod choinkę z moimi rodzicami się zrzucić:-) Ale boję się że jeszcze za mała na takie cudeńka. Ale jak piszesz że Ali się podoba to w końcu będę miała prezent z głowy.
Za to mam problem z chrześniaczką. Może wy mi podpowiecie. Ma 9 m-cy i juz chodzi. A jeździk jej mama kupiła (+za co ją ochrzaniłam)
 
No ja szczeniaczka chciałam małej pod choinkę z moimi rodzicami się zrzucić:-) Ale boję się że jeszcze za mała na takie cudeńka. Ale jak piszesz że Ali się podoba to w końcu będę miała prezent z głowy.
Za to mam problem z chrześniaczką. Może wy mi podpowiecie. Ma 9 m-cy i juz chodzi. A jeździk jej mama kupiła (+za co ją ochrzaniłam)

a może fontanna z piłeczkami Playskool FONTANNA Z PIŁEK Hasbro UŻYWANA Reklam (836466560) - Aukcje internetowe Allegro coś takiego http://www.fisher-price.com/pl/infanttoys/product.asp?s=buroll&id=37868
 
No wlasnie dziewczyny na jakie prezenty gwiazdkowe zdecydowalyscie sie na gwiazdora?ja malej na mikolaja kupilam miedzy innymi pieska ktory tanczy spiewa i rusza uszami mala jest bardzo nim zainteresowana:)ale nie mam pojecia co zainteresowaloby ja na gwiazdorka:):-)
 
co do kalendarzy to znalazlam takie: ENTENTINO maja spory wybor ale jeszcze za malo zdjec mam zeby taki prezent zafundowac:( nie mam pomyslow ale z rodzinka ustalilismy ze prezenty tylko dla dzieci zrobimy bo u nas na wigilie bedzie 18 osob:szok:a jak jeszcze jeden wujasek dojedzie to bedzie nas 22 osoby:szok::szok:
 
reklama
Do góry