reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

zgadzam sie z wami,ale scrapbooking jest ju bardzo popularny u nas i nawet sporo jest juz sklepów netowych gdzie można wszytsko kupic
świetna sprawa tylko ostrzegam bardzo kosztowna!!

Efe ja robie na Corelu Paint Shop Pro lub Photoshopie
 
reklama
baska ;-) dzieki :-) mam juz prezent dla Jaska - dostanie wlasnie Adibu swego kochanego --> ADIBU.Tajemnice ludzkiego ciała (789179773) - Aukcje internetowe Allegro
wbij na allegro "adibu" i wyskoczy ich cala masa :-)

Adibu leci na MiniMini leci wlasnie o ciele :tak:
no i jest to kosmita ;-) ktory wchodzi w cialo i uczy dzieci - tak mi synek wytlumaczyl :-)

PS. uwielbiam jak Jasiek odmienia imie swojego bohatera...."nie bede widzial Adibuła" :-D:-D:-D:-D

Moja Aniela ogląda "Było sobie życie" bo dostała całą serię na urodziny od cioci i też jest ekspert ;-) A co do odmiany to ostatnio dziadek ją odebrał z przedszkola i pytam co tak długo wracali : " bo byliśmy w sklepie ciastkowym" :-D
 
W obrabianie zdjęć i retusz troche się bawiłam, ale czas teraz na ozdobniki :-) Patrząc ile kosztują elementy do scrapbookingu na samym tylko allegro zgadzam się z Piwonią, że kosztowna jest ta zabawa...
 
W obrabianie zdjęć i retusz troche się bawiłam, ale czas teraz na ozdobniki :-) Patrząc ile kosztują elementy do scrapbookingu na samym tylko allegro zgadzam się z Piwonią, że kosztowna jest ta zabawa...

i powiem tyle ze to studnia bez dna,bo zawsze sporo nowinek sie pojawia,a niestety wszystko kosztuje,sama mam deczko uzbierane,a pasowałoby warsztat porzeszyć o coś nowego juz,ale na razie mi szkoda
 
No dorwałam się do paru sklepów internetowych i gały mi wybałuszyło. Może na razie poprzestanę na brystolu i kleju i moich malunkach. Photoshopa kiedyś próbowałam ale za trudne dla mnie dziadostwo. Musiałabym zacząć od najstarszej wersji albo innego prostego programu. Macie jakieś propozycje?
 
No dorwałam się do paru sklepów internetowych i gały mi wybałuszyło. Może na razie poprzestanę na brystolu i kleju i moich malunkach. Photoshopa kiedyś próbowałam ale za trudne dla mnie dziadostwo. Musiałabym zacząć od najstarszej wersji albo innego prostego programu. Macie jakieś propozycje?

Może picasa...?:)
 
Wgrałam to mi bałaganu narobiło. Wyciągnęło wszystkie zdjęcia, poukładało sobie. Nie lubię jak mi program decyduje za mnie. Albo ja niecierpliwiec jestem. Mój mi usunął.
 
Wgrałam to mi bałaganu narobiło. Wyciągnęło wszystkie zdjęcia, poukładało sobie. Nie lubię jak mi program decyduje za mnie. Albo ja niecierpliwiec jestem. Mój mi usunął.

ja proponuję ten PSP co ci pisałam,jak coś służe pomocą,można ściagnąć wersje trial na dobrych programach
 
Piwonio pozwole sobie zainstalować proponowany przez Ciebie program. Zgłosze sie w razie trudności, a lubie kombinować ze zdjęciami :-)
 
reklama
Ponieważ moja córcia kończyła dzisiaj trzy miesiące, z mężem stwierdziliśmy, ze malutka dostanie nasz zakup już dzisiaj.

W ikea natknęliśmy się na śliczne pacynki. Jest ich dziesięc w opakowaniu (każda główka na jeden palec).
Nasza Martynka patrzyła na nie jak zaczarowana.

Kupiliśmy dokładnie takie:

PACYNKI IKEA ZWIERZĄTKA (824323497) - Aukcje internetowe Allegro

Koszt 14,99 zł, więc jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent...
 
Do góry