reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

Świetna sprawa z tym kalendarzem:) Dziadkowie się ucieszą. A moi pradziadkowie będą zachwyceni. Tylko powiedzcie jak to robicie. Same kupujecie jakiś kalendarz i wklejacie zdjęcia czy zamawiacie w jakiejś firmie?
Ja mam zamiar zrobić kartki świąteczne ze zdjęciem Gabrysi. Marzy mi się tą metodą scrapingu ale nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Iwonko tobie ten temat chyba bliższy? Podpowiesz coś?
 
reklama
Mitemil- chrześniak na pewno będzie zachwycony :)

Mam taką cichą nadzieje, bo na pewno same wiecie najlepiej jak cieżko kupić coś, dziecku, które wszystko ma. A jak nie ma, a chce, to i bez okazji dostaje od rodziców, wiec czekam tylko na czasy kiedy będzie wypadało dać mu kase. :sorry:

Świetna sprawa z tym kalendarzem:) Dziadkowie się ucieszą. A moi pradziadkowie będą zachwyceni. Tylko powiedzcie jak to robicie. Same kupujecie jakiś kalendarz i wklejacie zdjęcia czy zamawiacie w jakiejś firmie?
Ja mam zamiar zrobić kartki świąteczne ze zdjęciem Gabrysi. Marzy mi się tą metodą scrapingu ale nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Iwonko tobie ten temat chyba bliższy? Podpowiesz coś?

Podsunęłyście świetny pomysł z tymi kalendarzami. Efe takie kalendarze bez problemu zamówisz np na allegro. Wysyłasz mailem zdjęcie i po kilku dniach dostajesz w paczce kalendarze ze zdjęciem :-)
 
Świetna sprawa z tym kalendarzem:) Dziadkowie się ucieszą. A moi pradziadkowie będą zachwyceni. Tylko powiedzcie jak to robicie. Same kupujecie jakiś kalendarz i wklejacie zdjęcia czy zamawiacie w jakiejś firmie?
Ja mam zamiar zrobić kartki świąteczne ze zdjęciem Gabrysi. Marzy mi się tą metodą scrapingu ale nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać. Iwonko tobie ten temat chyba bliższy? Podpowiesz coś?

ja kalendarz robiłam zawsze sama w programie graficznym i drukowałam
ale w tym roku chciałam zamówić na allegro
a co do karteczki to zalezy czy chcesz real scrapbooking czy komputerowy bo można i tak i tak
 
ja zamawiam dziadkom Mika koszulki na dejna.pl
i dodatkowo kupuje Miko bodziaki (ten z krawacikiem jest suuper)

zastanawiam się też nad sesja dla Mika w ramach prezezntu gwiazdkowego dla naszej trójki, tylko szukam jakiegos fotografa blizej wawy (neverand czy p.Ivona dojezdza do Klientów?)

mitemil gdzie zamówiłaś tą zabawkę do rozmontowania w całości, bo ja mam chrzesniaka w podobnym wieku?
 
ja kalendarz robiłam zawsze sama w programie graficznym i drukowałam
ale w tym roku chciałam zamówić na allegro
a co do karteczki to zalezy czy chcesz real scrapbooking czy komputerowy bo można i tak i tak
Jakim programem robiłaś? Bo aż mnie korci, żeby samej spróbować ;-)
A prawdziwy scrapbooking chodzi mi po głowie jak szalony. Teraz zanim coą wyrzucę się zastanawiam co można z tym zrobić hihi Obsesja jakaś!
 
mitemil gdzie zamówiłaś tą zabawkę do rozmontowania w całości, bo ja mam chrzesniaka w podobnym wieku?

Kupiłam to w Selgrosie, ale widziałam też w dużych sklepach Tesco.

A co to jest scrapbooking??:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Scrapbooking to technika w Polsce jeszcze mało znana, choć coraz bardziej popularna, wykonania albumu ze zdjęciami w którym znajdziesz coś więcej niż tylko same fotografie. To czasem cała historia rodziny, uroczystości czy udanego urlopu. Znajdują się w nim nie tylko zdjęcia ale i różne wycinki, pamiątki, ozdoby. Scrapbooking to niezwykle twórcze hobby pozwalające na utrwalenie jakiejś historii.
 
reklama
Scrapbooking to technika w Polsce jeszcze mało znana, choć coraz bardziej popularna, wykonania albumu ze zdjęciami w którym znajdziesz coś więcej niż tylko same fotografie. To czasem cała historia rodziny, uroczystości czy udanego urlopu. Znajdują się w nim nie tylko zdjęcia ale i różne wycinki, pamiątki, ozdoby. Scrapbooking to niezwykle twórcze hobby pozwalające na utrwalenie jakiejś historii.

Nic dodać, nic ująć:-)
Do tego nie tylko albumy ale i kartki i ozdobne pudełka.
http://agnieszka-scrappassion.blogspot.com/
 
Do góry