reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROMOCJE w sklepach!

Rysia dzięki za wieści. Ja kaszki gotowe jak coś to tylko na wyjazdy a tak to manna, kukurydziana i płatki owsiane. A no jedynie kleik ryżowy mam i bez niego bym się nie obeszła póki co bo Zuu lubi. I jakie promocje nie mam pojęcia bo kurcze jakoś czasu na sklepy nie mam.
 
reklama
moja kaszek nigdy nie zjadała tak łyzeczka troche jak była mała to butelki i szybko je olała. Teraz czasem ze 2-3 miarki do wieczornego mleka jak widze że mało zjadła w ciągu dnia.

a pampersy te odrywajace rzepy zaczne wkoncu zbierać i jak sie we mnie zagotuje to nie ręcze za siebie
 
no a ja właśnie huggiesy przebieram, bo mam ten sam problem co wy miałyście, takie ostre granulki w środku. tylko, że opakowanie już w śmieciach jest, a te graulki to wielkie obrzydlistwo i też się pofatyguję na infolinię zadzwonić.
 
Margerrita u Was też? Kurczę może to taka partia wadliwa poszła, i pech chciał że trafiłyśmy na nią ale może to dobrze, w końcu takie rzeczy trzeba zgłaszać, przecież nie kosztuje to grosze a i tak idzie na śmieci.
 
tylko, że mu w huggies i właśnie otworzyłam kolejną paczkę i to samo jest, takie ostre granulki wyczuwalne oraz tak jakby zbite kawałki czegoś tak jakby wyprana chusteczka.... mąż napisze do nich pismo reklamacyjne, ja tego dziecku na dupkę nie założe
 
A widzisz, ja zrozumiałam że pampersa ( nie ma to jak czytać ze zrozumieniem:baffled:)
To faktycznie dziwna sprawa, dwie inne firmy a te same wady :baffled:
 
KANIA wysłałam pismo ale póki co zero odzewu :no:
SARISKA ooo. Dobrze wiedzieć, tym bardziej, że teraz tylko dadowe albo cleanicowe chusteczki kupuję.
 
reklama
oki przbralam huggiesy, wyszlo na 4 paczki 117 sztuk, które definitywnie nie nadaja sie dla dziecka, zadzwonilam na infolinie, maja mi przyslac paczke a ja mam im odeslac 3-4 sztuki, od nich dostane 4 nowe paczki. ciekawe czy dojda? i czy nam az tyle bedzie ich potrzebnych
 
Do góry