reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

A u mnie do bani :confused2: Ja rzadko mam ochotę na małe co nieco, ale jak już mam, to póki co, jeszcze musimy się wstrzymać, bo zielonego światełka od lekarza nie mamy :confused2:
Mam nadzieję, że to mi to minie i, że po następnej wizycie dostaniemy od dr pozwolenie :tak::-)
 
reklama
A u mnie do bani :confused2: Ja rzadko mam ochotę na małe co nieco, ale jak już mam, to póki co, jeszcze musimy się wstrzymać, bo zielonego światełka od lekarza nie mamy :confused2:
Mam nadzieję, że to mi to minie i, że po następnej wizycie dostaniemy od dr pozwolenie :tak::-)
a czemu nie masz zielonego światełka ??
 
Od samego początku jestem na podtrzymaniu i w sumie miałam ciągle czerwone światełko, po ostatniej wizycie dostałam żółte, ale jakoś nie chcę ryzykować, więc lekarz jeszcze kazał poczekać.
Martwi mnie fakt, że jak już będzie zezwolenie, o ja ochoty nie będę miała. :sorry:
 
aha rozumiem, to fakt lekarz wtedy musi zabronić żeby nic się nie stało ;)
a jak pozwoli później, to nie będziesz mieć ochoty , bo się odzwyczaisz :sorry:
ale dasz rade dla dzidziulka wytrzymasz :-p:tak:;-):-)
 
Mi juz na pierwszej wizycie lekarz zabronił :eek: Na kolejnej powiedzial ze od czasu do czasu mozemy sobie pozwolic na conieco:-) Ale zaczełam krwawic i zabronił dyscyplinarnie! :no::no:
 
ja na szczęście nie musiałam z tego rezygnować :-) ale jeśli byłyby takie wskazania to bez problemu bo przecież zdrowie dzidzi jest najważniejsze
 
reklama
my najpierw mieliśmy czerwone świetło, póxniej zielone. Niestety mój mąż ma fobie i uważa, że jak się tylko pokochamy to na pewno cos złego się stanie i sobie tego nie wybaczy. Niestety nie możemy sie w tej kwestii dogadać..
 
Do góry