reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

Jeżeli chodzi o sex analny dla mnie jest obrzydliwy:) Z resztą nie lubię pozycji, w którym dominuje partner, nie cieszą mnie, u mnie musi być bliskość, szaleństwo, namiętność, ale nigdy oralny:) Rozmawiałam wielokrotnie z moim M co o tym sądzi, nie chciałam się nie decydować, tylko na moje preferencje, chciałam wiedzieć jakie ma potrzeby. Ma identyczne zdanie jak ja:) Jak się jego pytam to mi powtarza, że on gejem nie jest:-D:-D:-D:-D no i kończy się rozmowa:-D

Boże kochany!!! Milusiu Ty mnie chyba źle zrozumiałaś. Jaki seks analny - tu nikt nie wspominał o analnym... Kowbojka od tyłu- na jeźdźca tylko siedzisz odwrotnie i nie ma tu też mowy o dominacji partnera, w ogóle nie wiem o co chodzi ;]
A i chyba nie uważasz oralu za coś obrzydliwego? Bo nie wierzę, że w tych czasach to możliwe... ORALNY NIE ANALNY!
 
reklama
No i byliśmy u lekarza :tak: oczywiście mój mężuś się pytał czy możemy się przytulać :-D a lekarz na to no pewnie :-D huraaaaaa !!! tylko ze bez hardcore :-D:-D:-D :-p
 
Martatt no właśnie przyślepawa jestem:D:-D:-D:-D:-D Oczywiście, że chodzi o oralny, źle przeczytałam, ostatnio w ogóle coś wzrok mi się pogorszył:)
 
a u mnie przytulanko jak najbardziej, jak zapytałam lekarza czy możemy, powiedział, że jesli nie mamy zwyczaju przed seksem biegać i ganiać się po mieszkaniu i robimy to jak normalni ludzie to jest ok:)
U mnie ochota trochę spadała jak kg przybyło i trochę się nie akceptuje...za to on szaleje za moimi piersiami rozmiaru 75F :p
 
Ja, gdy do końca się wyleczę to poszaleję z M:-D:-D:-D Nie widzę przeszkód, bo ochota u mnie wróciła:)
 
Ja pomimo mdłości i senności mam mega ochotę- jak zawsze z resztą :-D Piersi bolą, ale nie przeszkadza nam to w pieszczotach.

Fiuufiuu- a sam w sobie seks nie sprawia Ci przyjemności nawet jak nie dojdziesz? Dla mnie osobiście najważniejsza jest bliskość i jak czasem nie ma spektakularnego finiszu to nic nie szkodzi :laugh2:
 
reklama
Do góry