reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
1) termin mam na 24-26 listopada
2) Ja się tam nie boję, że P. poczuje się jakoś bardzo odepchnięty, bo teraz to wygląda tak - ja do P. przytul mnie, a ten do mnie "znowu? :-)", przynajmniej będzie miał trochę spokoju. Co do przytulanek to u nas są baaaardzo sporadyczne ... najpierw ja nie miałam w ogóle ochoty, a teraz oboje nie mamy za bardzo ochoty przez te upały :-)
 
reklama
Amerie mamy termin porodu na ten sam dzień
natusa1988 bardzo cenne informacje podała, zwłaszcza to o nacinaniu krocza, więc bede pamiętać, żeby w razie czego zabrać ze sobą szwy rozpuszczalne, bo nie wyobrażam sobie jeszcze ściągania szwów.
 
No u nas w czasie ciazy jest ochota na seks i to ogrooomna :) i z radoscia ja wykorzystujemy :) lekarz powiedzial , ze nie ma zadnych przeciwwskazan takze uh ah :p Dlatego pytam co tam bedzie po porodzie bo ... nie wyobrazam sobie bez tego zbyt dlugo :p
 
mglaczek generalnie przez cały czas połogu trzeba sobie odpuścić. Czyli 6 tygodni celibatu, potem na kontrolę do gina dopiero będziesz wiedzieć, czy można się dalej bawić, czy nie bardzo.
 
natusa ale wiesz, chodzi mi o to, ze corcia bedzie wazniejsza i bardziej rozpieszczana niz mamusia ;-) ale jakos dam rade, najwyzej bede sie przytulac do misia ;-)
mglaczek a nie masz takiego wrazenia jakby twoja pochwa byla sucha przy kazdym bzykanku? bo ja wlasnie tak czuje i troszke mi to przeszkadza dlatego to chyba ograniczamy :-(
 
reklama
Ja nie mam czego ograniczać.....mąż zalecił celibat i koniec :szok: a mnie nooosi bo ochotę mam większą niż przed ciążą, a wtedy i tak była ogromna.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry