reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

Mnie się wydaje, że w gondoli dzidziusiowi wygodniej. Nawet sam materiał jakim jest wyscielona gondolka jakiś taki bardziej przewiewny. Mutsiaka masz ten fotelik?
 
reklama
k8libby, ja mam mutsy ale fotelik maxi cosi. Mi się wydaje, że idea adaptera i wpięcia do niego fotelika jest inna nawet jak jest rozkładany tzn: tylko na krótkie dystanse i jak nie ma innej opcji, do sklepu szybko itd. Myślę, że nawet rozkładany do końca fotelik nie jest w stanie zapewnić dziecku najwygodniejszej i najlepszej dla niego pozycji na wznak. W razie potrzeby można, tak jak i w foteliku ale osobiście nie używałabym tego zamiast gondoli.
 
Nawet jak nie będzie upałów? różnie to może być pod koniec sierpnia i we wrześniu... Nic to, przetestujemy, choć najbardziej nastawiam się na chustę :rofl2:
 
reklama
Do góry