reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

No w Wawie w sklepie, w którym oglądaliśmy ten wózek koleś Nas podliczył na 2300 bez fotelika,wiec no jakby tu powiedzieć 1700 z transportem i fotelika było nie do przebicia...swoją drogą naprawdę przebita jak nie wiem...
A ja Ci powiem,że mnie się ten zielony coraz bardziej podoba im dłużej na niego patrze...może dlatego,że ja dla małej sporo zielonego kupowałam...taka będzie dziewczynka różowo-zielona... a ten wózek jest taki w cytrynę dojrzałą wpadający...
P.S też już jezdziłam,montowałam na wszystkie sposoby,przymierzałam do samochodu i już rożek do środka wsadziłam...wózek na dziecko gotowy...:-D
 
reklama
Ulala, to faktycznie dużo wyszło w sklepie o_O.
U nas trochę mniej jednak. 2000 z fotelikiem...Znośnie jeszcze. Jasne, że 300 zł. piechotą nie chodzi i gdybyśmy to my zamawiali, to z pewnością via net, no ale ;).

A ten zielony też jest niezły. Trochę oko wykol, ale z polotem za to :). Najgorszy wbrew pozorom wyszedł im w tym sezonie czarny. Wygląda zdecydowanie zbyt ekscentrycznie bez jakichkolwiek barwnych akcentów :p. No i ten szary - niemal biały - prawdziwe wyzwanie ;).

Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze z navingtonami współpracowało :)
 
Ratina i Aia tak Wam pozazdrościłam, że też na navingtona się zdecydowałam. Jeszcze fajną promocje znalazłam 3w1 z maxi cosi za 1649. Tylko teraz kolor dla chłopca. Chciałam niebieski, ale on jest dla mnie za bardzo turkusowy.
Aia, a ten lychee bardziej przybrudzony czy bardziej czerwony?
 
no to ja w końcu dołączyłam do posiadaczy "fur" :-) ponieważ już miałam na stanie spacerówkę Mutsy doszłam do wniosku, ze dokupię tylko gondole i będzie całkiem fajny wózek :tak: oczywiście w pierwszej próbie kupiłam złą gondolę, nie pasowała na stelaż, dokupiłam adaptery, też nie pasowały, więc postanowiłam sprzedać nie pasująca gondolę i dopiero wtedy dokupić właściwą, w końcu mi się udało :-) gondole sprzedałam z małą stratą (ale ważne, że się niepasującego klamota pozbyłam) i kupiłam super gondolę za 100zł z przesyłką, po prostu kocham allegro :-D w ten sposób dokupując adaptery do fotelika i gondolę mam super zestaw za niecałe 200zł ;-) P1020577-1.JPGP1020578-1.JPG
 
domi78 taki czerwonawo-różowy jak dla mnie :-) Ładny kolorek. Nawet miałam już zamówiony ten wózeczek dla mojej dzidzi w kolorze lychee własnie. One inaczej wyglądają na necie niż w realu więc warto żebyś sobie obejrzała. Zestaw 3 w 1 można już za 1600 kupić.
 
Ostatnia edycja:
Jej domi nie zauważyłam Twojego pytania odnośnie wózka :(. Strasznie mi głupio, mam nadzieję, że wybaczysz?
Pewnie teraz to musztarda po obiedzie, ale czerwony - lychee jest dokładnie taki, jak napisała ilovesummer, raczej w bordo niż w karmin ;).
Ale! Fura fajna ;), dalej mi się podoba ;)

irisson czadowy wóz :) i fajowy kolor!

weronkazz a Ty jaki wybrałaś? Jakoś mi umknęło :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aia wybaczam. Wózeczek już dotarł do nas w tym bordzie. Nam się bardzo podoba i już czekamy na jego włąścicicela
 
Do góry