reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

Oskar też jak leży na brzuchu to pupę ma wysoko ponad resztą ciała. Kapitalnie to wygląda ;-)
A dzisiaj ma dzień na gadanie. W święta zaczął wydawać różne dźwięki, potem trochę przestał, ale za to dzisiaj od rana jak tylko jest na chodzie to ciągle gada, śpiewa i nie wiem jak jeszcze inaczej to nazwać. W każdym razie siedzimy nad nim oboje z mężem i pękamy ze śmiechu :happy2:
 
reklama
Omek od wczoraj hihra się na glos. NON STOP. Śmieje się tak śmiesznie, że aż my zaczynamy się śmiać.
No i niestety Omek nauczył sie krzyczeć jak coś chce. Od trzech dni jak go zostawiam w leżaczku to wściekle krzyczy, nie płacze tylko woła.
 
Łukasz pięknie przekłada przedmioty z rączki do rączki. Śmieje się głośno ale tylko rozśmieszany. Gada za to całymi zdaniami ;-)
I wyciąga rączki do mnie jak ktoś go trzyma a ja podchodzę :-)
 
Oliwka od kilku dni robi mini brzuszki. Podciąga główkę do brzuszka. Widać, że trochę siły musi w to włożyć bo czasami ma cała czerwoną buźkę :)
 
Łukasz tak od tygodnia podciąga się do siadu z pozycji półleżącej. Sam ciągnie głową i brzuchem i raczkami z moje palce ale bez ojego udziału. Siada, prostuje się i dumnie rozgląda :-) I się wścieka jak opada spowrotem.
 
Łukasz tak od tygodnia podciąga się do siadu z pozycji półleżącej. Sam ciągnie głową i brzuchem i raczkami z moje palce ale bez ojego udziału. Siada, prostuje się i dumnie rozgląda :-) I się wścieka jak opada spowrotem.
Omar zrobił dziś dokładnie to samo. Wcześniej tylko próbował podciągnąc się do siadu a dziś usiadł. Martwię się tylko że to za wcześnie :dry:
 
reklama
Jeśli robi to sam to nie jest za wcześnie (Pawełek robił to samo i konsultowałam z ortopedą). Tylko nie trzeba go podtrzymywać tylko pozwolić opaść spowrotem.
 
Do góry