reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Kiedy dzidziolki zaczynają się uśmiechać tak świadomie? Tak odpowiadać uśmiecham na uśmiech. Moja Julcia wczoraj jak do niej mówiłam tak ślicznie się usmiechnęła i zastanawiam się czy to nie przypadkiem, bo chyba później się dzieci uśmiechają.
 
reklama
Kiedy dzidziolki zaczynają się uśmiechać tak świadomie? Tak odpowiadać uśmiecham na uśmiech. Moja Julcia wczoraj jak do niej mówiłam tak ślicznie się usmiechnęła i zastanawiam się czy to nie przypadkiem, bo chyba później się dzieci uśmiechają.

Też się ostatnio nad tym zastanawiałam,nie pamiętam jak to było ze starszym.
Benjamin wodzi wzrokiem ,ale nie odpowiada na moje uśmieszki i wygłupy......wogóle mam wrażenie że nie jestem śmieszna:no::-p
Ale myśle że to kwestia czasu,jeszcze za wcześnie poprostu.
 
z tego co pamietam ok 6 tygodnia pojawiaja sie spontaniczne uśmiechy.. wczesniej to tylko reakcja np na pierdnięcie lub zrobienie kupki... dzieciom zawsze przy tym doobrze :)
 
doggi - :-D:-D chyba każdy chłop tak ma.. jakby był z siebie nie wiadomo jak dumny a ja powinnam mu bić brawo :-)

moj młody też jest z siebie zadowolony jak walnie kupe :D i zawsze bijemy mu brawo jak mu sie uda po wielkich trudach :) albo śpiewamy mu piosenke ze zalągł mu sie w dupce szatan :-)
 
Moja też się dużo uśmiecha ale jest to raczej przypadkowe. Zosia pirwszy raz tak świadomie w reakcji na coś uśmiechnęła się jak miała 6 tygodni i ten uśmiech już jej się przykleił do pyz:)
 
U nas Norbert zaczyna czaic juz chyba powoli, patrzy sie taki skupiony jak sie do niego mowi, wyciaga buziaka jakby chcil cos powiedziec i cos stara sie tam stekac przy tym i usmiecha sie jak sie spiewa:)
 
Wrocilismy wlasnie od pediatry. Wszystko w jaknajlepszym porzadku. Rozwija sie prawidlowo, jest bardzo silny. Wazy 3800g, mierzy 52cm, obwod glowy 35,5cm (po porodzie 2740, 49, 34). Mam skierowanie na usg bioder, a za miesiac szczepenie.
 
reklama
Do góry