reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

reklama
:no::no::no::no::no::no::no::no::no:..do teraz mnie mdli..:eek:..a zaraz zmykam z mezem juz na stałę do naszego nowego gniazdka..Maż kupił winko- ale sam niech pije:laugh2::-p:-p..
 
dziewczyny mam pytanie, czy wasze dzieciaczki budzą się jeszcze w nocy? jeśli tak to jak je uspokajacie?:confused:
przygotowuję się pomału do odstawienia Izy od cycusia, w dzień już nie dostaje piersi, ale zasypia przy cycu i w nocy się budzi to też bez niego nie zaśnie i nie wiem czym by to zastąpić bo smoczka nie chce butelkę z wodą lub innym napojem też wypluwa i jak nie dam jej dłuższy czas cyca to się w ogóle wybudza no a wtedy to dopiero zaczyna się jazda.:baffled: :sorry:
 
Irmaa-nie wiem co naszej ostatnio ale zaczela budzic sie w nocy:crazy: Ja to tak po placzu wyczuwam czy trzeba isc czy zaraz zasnie...Jak juz sie wbiore to roznie to bywa...czasami starczy dac smoka jak akurat wypadl(wtedy placze gloscniej:-)) lub tylko polozyc bo smok w buzi a placz cholera wie z jakiej okazji...czasami chce sie pic itd...No ale czasami to tylko jej widzimisie i niestety mimo ze placze nie idziemy do jej pokoju i najczesciej po chwili zasypia....
 
Irma, Miki często budzi się w nocy (tzn. nie kilka razy w ciągu nocy, tylko rzadko kiedy przesypia nic bez pobudki) i wtedy bierzemy go do nas i zasypia. Niestety żadnemu z nas nie chce się z nim w nocy walczyć, żeby zasnął w swoim łóżeczku:confused2:
 
Mati potrafi przespać całą noc ale zdarza się że budzi się jeszcze w nocy :tak:Na szczęście tylko raz i wtedy wystarcza mu dać troszkę piciu i dalej śpi. Gorzej jest jak choruje bo wtedy cały nasz schemat zostaje przewrócony do góry nogami :-D
 
Irmaa i ja powoli sie przygotowuje do odstawiania ale własnie nie wiem czy smoka kupic czy co zrobić zeby ksiaze usnał, tez usypia przy cycu i w nocy jak się budzi to cmoknie cycka i dalej spi a jak bedzie bez hmmmmmmmmmmm pewnie histeria no ale kiedyś trzeba skończyc z tym cycem no nie?!?!??!?!?
 
Wojciaszek nie budzi się w nocy i na wyjeździe tez pięknie spał. Ale tam było mnóstwo wrażeń. Nie przeszkadzało mu też, że śpi w nowym miejscu.
 
reklama
Karol też się nie budzi, chyba że chory albo jakiś ząb bardzo dokuczy, no ale myślę że około 95% nocek przespane w całosci
Ciężko dziewczyny wam coś doradzić z cycusiem bo Karol jak go karmiłam starszego to też już nocki przesypiał w łóżeczku więc do podciamkywania się nie przyzwyczaił, ale słyszałam o takim sposobie że trzeba po prostu dziecko na przetrzymanie wziąć - jakoś znieść parę dni płaczu i niezbędny jest wtedy tatuś bo to on ma w nocy brać malucha i przytulać jak się budzi i usypiać- no bo nie ma cyca i podobno tak łatwiej jest. ciężko rzec ile to zajmie - u niektórych bardzo szybko, u niektórych dłużej...no ale wiadomo że konieczna jest konsekwencja bo jak się mama ugnie to na pewno nie zadziała. no i zawsze możecie zrobić bal na pożegnanie cycusia ;)
Irmaa - także tobie pewnie łatwiej będzie podjąć te decydujące kroki jak mąż będzie...no a co do smoczka - to ja myślę że oni już za duzi są żeby przyzwyczajać - wg mnie nie ma sensu jakby sie dało nawet...no ale to moje zdanie :) także jak już podejmiecie decyzje - życzę powodzenia dziewczyny
 
Do góry