reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mojego do biegania to raczej nie zmuszę;).... on to biega ale w tych swoich grach na konsoli:).... hihih.... ale już mu zakomunikowałam ze idzie ze mną na badania i też sobie ma zrobić morfologię a co najwazniejsze cholesterol:)... bo kiedyś miał wysoki i ma problemy z nadcisnieniem. no i straszę go że jak będzie miał wysoki cholesterol to nie będziemy robić dzidziusia bo się pulpet urodzi z takim brzusiem jak on ma:)..... hehehe... zartuje oczywiście... ale ma iść i koniec... bo zdrowie jest tylko jedno a i musi ograniczyć swój ulubiony napitek PIWO:) za często go pije:)
 
reklama
smosia- no oczywista oczywistość, ze musiałaś spróbować za nim podasz pyszności na stół:-D:-p.

A ja czekam na kolejny cykl by zacząć brać tabletki anty i się zaszczepić. Niech już się zacznie!!!

W ciąży zwykle są piękne, bujne włosy! Tylko później robi się buuu i lecą na potęgę. Jak tylko skończyłam karmić i doszedł jakiś stres to tak gubiłam włosy, że myślałam że wyłysieje. To była masakra! Ale teraz włosy mi doszły "do siebie" i jest git:-)
 
fuma_foch-jak ty tego chlopa zmusiłaś żeby pofarbował ci włosy:szok::-D mój się zawsze zapiera rękoma i nogami:sorry2:dobrze że siostre ma fryzjerke hehe
Ja też przyznam że morfologie zrobie ale to ze względu na to że bardzo długo mnie anemia trzymała, a kwas foliowy pewnie dopiero od marca i mam nadzieje że do tego czasu będę już miala okres:dry:a reszta po zajściu w szpitalu bezstresowo ach:happy2:
również mam problem z włosami nawet musiałam je na bardzo krótko ściąć po ciązy ,:-D:tak:masakra jakaś nawet się balam że wyłysieje ale na szczęście juz przeszło bez żadnych środkow:tak:choć trwało to prawie pół roku:zawstydzona/y::no:
co do wagi ja przed ciążą schudłam żeby szybko przytyć:-pi tym sposobem przyszło 15 kilo pomimo wymiotów przez pierwsze 5 miesięcy:realmad::hmm:horror...w każdym razie miesiąc po porodzie było 10 na minusie a teraz już 20 ale to chyba przez karmienie i tresure ze strony córki..alarm jej się włącza jak usiąde odpocząć:sorry2::-D

no to lecę spać i Wesołych świąt wszystkim!!!!
 
AniołekBB,witaj w klubie :D mój mąż też uwielbia piwo..ale całe szczęście jest w miarę potulny i jak mu stanowczo oświadczyłam,że od tej pory może pić tylko w weekendy to się dostosował :) aczkolwiek nadal zdarza się "piwko do meczu" ale chyba nie da rady z tym walczyć :) i też idzie ze mną na badania,morfologie,mocz,cholesterol i cukier.A co!Jak szaleć to szaleć :p
 
Ninex nie wiem czy to prawda ale słyszałam,że w ciąży rośnie duzo nowych włosów a po porodzie wypadają te nowe i stąd wrażenie,że sie ich gubi bardzo dużo a w rzeczywistości włosy wracają do stanu sprzed ciązy. Ale nie wiem..
P.S Twoja córeczka nazywa sie Zosia?Jeśłi tak to bardzo ładnie :]
 
Samosia moj tez pije tylko z reguly w weekendy ale ten weekend to on juz w czaertki sie zaczyna no i tez zadko sie to konczy na jednym piwku ;) a ja obejrzalam film "porzyczony narzeczony" polecam oczywiscie poryczalam sie jak glupia ale ja czsto tak reaguje na komedie romantyczne. Ja juz leze w lozku i ostatnie wypociny z komorki pisze. Tak wiec slodkich snow zycze ;) dobranoc
 
Też w ciąży miała piękne i gęste włosy...jakieś 3 m-ce po porodzie zaczęły mi garściami wyłazić. Na szczęście już nie wypadają aż tak.
Co do mojego męża, to on się na mnie obraził, jak podczas planowania pierwszego dziecka mu zaproponowałam, żeby zaczął łykać cynk i selen. Że niby wątipę w jego męskość :] ach,ta męska duma. Na badania go pewnie też nie namówię, bo uparty jest, jak osioł.
 
Ja nawet nie wiem czy namowie mojego na tabletki. On zapominalski strasznie.

WESOLYCH SWIAT DZIEWCZYNY. NIECH SPELNIA SIE WASZE MARZENIA
 
Witam wieczornie!

A dlaczego badania tarczycowe są takie ważne?

Ja też na początku roku muszę iść do dentysty wyrwać zęba :( A tak się boję ;/ Masakra! Do tego chce sobie zafundować aparat na zęby i muszę to ogarnąć a nienawidzę tego tematu :(

A dzisiaj od rana do wieczora robota w kuchni i jestem wykończona.

Ja folik biorę już od jakiś 3 miesięcy.
 
reklama
Witam wieczornie!

A dlaczego badania tarczycowe są takie ważne?

Ja też na początku roku muszę iść do dentysty wyrwać zęba :( A tak się boję ;/ Masakra! Do tego chce sobie zafundować aparat na zęby i muszę to ogarnąć a nienawidzę tego tematu :(

A dzisiaj od rana do wieczora robota w kuchni i jestem wykończona.

Ja folik biorę już od jakiś 3 miesięcy.
Przy problemach z tarczyca moga byc problemy z donoszeniem ciazy.

Ja nosilam aparat 7lat usuneli mi 4 I 8 na dole
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry