reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stycznióweczki, które mają już dzieci

reklama
Coś o sobie... ::)
Mieszkamy w Rumi, Lucky jest fantastycznym chłopcem, jestem z mężem 9 lat a po ślubie 5 ;D
Ogólnie to na forum bardzo dużo pisałam na temat mojego porodu i nie wiem sama co mam dodać...
Rodziliśmy w Gdyni w Miejskim, nie było tak źle jak myślałam że bedzie, szwy i nacięcie - potworne, Liluś ważył 3,160g, dł 54cm, 10 punktów :)
Może coś więcej potem dopiszę. dziś czuję się trochę słabo i za bardzo nie mogę sie skoncentrować :(
Pozdrawiam wszystkie mamusie ;) :laugh:
 
Hej Luckymama :) fajnie,że dołączyłaś do nas, na kiedy masz termin?

Czekamy jeszcze na Xandi, mam nadzieję,że też do nas dołączy jak wróci :)

Zapomniałam napisać,że Natalka ważyła 3050 gram dokładnie i miała 53cm, jest to o wiele mniej niż Sandrunia,więc było mi też z tego powodu łatwiej...

U mnie teraz (ale jeszcze nie na 100%) też dziewczynka, okaże się za jakiś tydzień na usg, jak tym razem nie będzie wstydliwe. Ale nie jest to dla mnie zbyt istotne,żeby wiedzieć. Tyle,że ubranek nie będę musiała kupować :) choć wczoraj spotkałam się z takim myśleniem,że mimo, że dziewczyna, która ma dwójkę dzieci to młodsze nie nosiło rzeczy po straszym bo używane nie mówiąc już o kupowaniu używanej odzieży. Ja uważam,że te ciuszki sa bardzo drogie, byle bluzeczka 30zł i nie mam urazu,żeby moje dziecko chodziło w używanych tym bardziej,że często są ładniejsze niż te nowe.
 
Ja byłam wczoraj na USG ale niestety moja dzidzia nie chciała się ujawnić :p i niewiemy kim jest ale mi również wydaje się że będzie druga dziweczynka :)
 
Hm...za pierwszym razem byłam prawie przekonana :laugh:,że będzie chłopak bo u męża w rodzinie i u mnie z resztą też same chłopaki....Miał być Szymon(już mi się nie podoba to imię :p) i wyszła Simonka...
 
Luckymama, miałaś coś dopisać ;) no a może byś choć wkleiła opis swojego porodu :) Będziesz rodzić w tym samym szpitalu? A Ty Xmamuśka? Rozpatrujecie możliwość zzo i czy macie taką możliwość?
 
Ja nie chce żadnych znieczuleń ani nic innego chce rodzić sama bez żadnych wspomagaczy!! Raz rodziłam przeżyłam to i za drugim razem przeżyje :D Po za tym pomimo tych okropnych buli wspominam poród cudownie!! I mam zamiar rodzić w tym samym szpitalu :)
 
postanowiłam sprawdzić co jest na drugiej stronie wątków, a tam taki fajny temat! Ja też mam już córcię- Oleńkę, prawie "dorosłą" pięciolatkę. (to Ola twierdzi, że jest juz prawie dorosła, a co!) Chciałam mieć jeszcze jedno maleństwo, ale decyzję o tym kiedy je mieć odkładałam, bo cały czas wydawało mi się, że "jeszcze nie teraz", bo...i tu tysiące różnych powodów. Więc małe chyba się wkurzyło tym czekaniem i przyplątalo sie bez pytania. No i po pierwszym szoku (Boże- znowu pieluchy, katarki itp!) który trwał parę minut, strasznie się cieszę, że znowu będę miała dzidzię w domu!
 
reklama
Do góry