reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Itsaris jeżeli będziesz potrzebowała czegokolwiek to napisz proszę, moja Kaja niewiele starsza od Tosi. Służę każda pomocą. Pisz na priv. I jak dla mnie to strasznie niesprawiedliwe że Wy po takich przeżyciach dodatkowo musicie borykać się z innymi problemami.
 
To jest bardzo niesprawiedliwe, że jeszcze to na Was spadło :( Codziennie o Was myślę i przeklinam tego złodzieja :mad:
Zaburzył Wasz spokój, prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Pozbawił środków i pamiątek. Ale musicie być silni dla Tosieńki. Jak ona się miewa?
 
Tosia jest bardziej placzliwa, wydaje mi się, że bardziej przy mnie. Do tego dużo więcej śpi.
Myślę, że nasz stres bardzo na nią wpłynął.
Aria jest bardziej zlękniona, czujna i ma problemy żołądkowe. Nie wiemy czy coś jej mogło zaszkodzić czy też ze stresu.

Nie mogę nadal dojść do siebie
 
Tosia jest bardziej placzliwa, wydaje mi się, że bardziej przy mnie. Do tego dużo więcej śpi.
Myślę, że nasz stres bardzo na nią wpłynął.
Aria jest bardziej zlękniona, czujna i ma problemy żołądkowe. Nie wiemy czy coś jej mogło zaszkodzić czy też ze stresu.

Nie mogę nadal dojść do siebie
Pieskowi mogli podać jakieś leki, by nie szczekała, dlatego teraz może ma problemy żołądkowe i "dziwnie" się zachowuje. Przykro mi bardzo, że Was to spotkało :(
 
Też cały czas myślę o Was. Rozmawiałam z koleżanką na ten temat i ona też mądrze podpowiedziala, że jeśli ukradziono sprzęt specjalistyczny to może na zamówienie? Trudno to chyba sprzedać tak od ręki.... A jeśli tak było to znaczy wiedzieli gdzie idą i po co.... I to chyba w tym wszystkim byłoby najgorsze. Świadomie okradli Tosię....
 
Nie pisałam, że skradziono specjalistyczny sprzęt Tosi. Nie ma co już w to wynikać - kto, co i dlaczego.

Dodam tylko, że w Olsztynie było ostatnio ponad 6 włamań z kradzieżą. Wszystkie do bloków i domów, które są blisko lasu.
Nie ma co się doszukiwać, że ktoś na nas polował.
 
Weszłam na forum po kilku dniach nieobecności i mnie zamurowało...to jest nie do uwierzenia [emoji22] tak bardzo mi przykro.
Mam nadzieję ,że policja znajdzie złodzieja a Wy szybko otrząśnięcie się po tej traumie.

Nie mieści mi się to w głowie.. chyba dziś szybko nie zasnę..
[emoji22][emoji22][emoji22]
 
Dziś pochowaliśmy dziadka. Tak, nieszczęścia chodzą trójkami u nas ech :(

Za to Tosia odkryła chyba swoje struny głosowe i tak daje czadu z gadaniem.... Nie mogę wrzucić filmiku, ale jak chcecie to wrzuciłam fragment w relacji na Facebooku na stronie Tosi.
Chyba podgłośnione aparaty dają efekty. A jutro pobranie krwi i zobaczymy co z żelazem po tych dwóch miesiącach....
 
reklama
Do góry