reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z naszymi maluchami

super porady, my jeszcze nie mamy zadnego wakacyjnego doswiadczenia wiec chetnie poczytam o waszym :-)

Kasiek ja nie wiem jakie Damis lubi sloiczki ale jak nie jest wybredny to spoko, u nas np bez Hippa sie nie obejdzie a wiem ze w Hiszpanii go akurat nie ma (lub jest minimalny wybor). Nie przejmuj sie akurat nasze maluchy sa juz w takim wieku ze moga jesc prawie wszystko co my :tak:

edit wowww ale super wakacyjne wspomnienia az sie rozmarzylam tez juz chce gdzies pojechac :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
super porady, my jeszcze nie mamy zadnego wakacyjnego doswiadczenia wiec chetnie poczytam o waszym :-)

Kasiek ja nie wiem jakie Damis lubi sloiczki ale jak nie jest wybredny to spoko, u nas np bez Hippa sie nie obejdzie a wiem ze w Hiszpanii go akurat nie ma (lub jest minimalny wybor). Nie przejmuj sie akurat nasze maluchy sa juz w takim wieku ze moga jesc prawie wszystko co my :tak:

W sumie to nie jest bardzo wybredny co do słoiczków... bardziej wybrzydza jak mu coś sama upichcę... hehe, ostatnio zajada się Gerbera takie włoskie danie, nie pamiętam nazwy no i bobovita... ale myślę że zje to co będzie :) nie ma wyboru, bo mogę maksymalnie zabrać kilka słoiczków
 

ja tylko chcialam dopowiedziec ze znalazlam nasze mielno w necie za 25za dobe.a jak zadzwonilam to pani mowi ze min 35 bo vat ,paliwo ,prad wszystko poszlo do gory,takze rzadko aktualizuja strony:(
 
Wiem że do wakacji jeszcze sporo czasu, ale jeśli się chce mieć dobry nocleg itp. to najlepiej już rezerwować (o ile nie jest zbyt późno). Macie jakieś sprawdzone miejsca lub słyszałyście o takich??

Pytanie do dziewczyn z dolnośląskiego :-) znacie może jakieś fajne miejsce gdzieś nad jeziorem w okolicy?? Myślałam o Sławie ale może znacie coś?? Chcemy małego zabrać na tydzień :-)

Piszesz o tej naszej Sławie? Ja byłam tam kilka lat temu tydzień ale pod namiotem więc w kwestii domkowej nie pomogę zbytnio, choć byliśmy w Sławie na krótkiej wycieczce w tą niedzielę i troszkę się tam pozmieniało, zbudowali ładny pomost, chyba powiększyli plaże...
 
Piszesz o tej naszej Sławie? Ja byłam tam kilka lat temu tydzień ale pod namiotem więc w kwestii domkowej nie pomogę zbytnio, choć byliśmy w Sławie na krótkiej wycieczce w tą niedzielę i troszkę się tam pozmieniało, zbudowali ładny pomost, chyba powiększyli plaże...

O tej w woj. lubuskim najprawdopodobniej :-) Jest tam cicho spokojnie, poszaleć to sobie z pewnością nie poszalejemy :-) Zresztą z małym i tak by było ciężko :-) Chyba że znacie jakieś inne fajne miejsca??
 
..cicho i spokojnie to pod tym względem że nie ma co robić zbytnio ? hihi my często tam jeździmy na niedzielę, pośmigać na kajaczkach, jak będziesz to daj znać :) to zdjęcie z niedzieli, jeszcze nie ma oblężeń ludności: DSC_9984_o.jpgPolecam jeszcze Łagów Lubuski :)
 
..cicho i spokojnie to pod tym względem że nie ma co robić zbytnio ? hihi my często tam jeździmy na niedzielę, pośmigać na kajaczkach, jak będziesz to daj znać :) to zdjęcie z niedzieli, jeszcze nie ma oblężeń ludności:Zobacz załącznik 345893Polecam jeszcze Łagów Lubuski :)

A znasz tam może jakiś tani i przyjemny nocleg?? Gdzie moglibyśmy Kamila zabrać??
 
reklama
Kasiek1983, możesz mieć wszystko dla dziecka. Wodę mineralną też. Nawet 5litrów:D.
Ja miałam(lot ponad 5 h + odprawa i te sprawy), mleko, słoiczek z obiadem i owocami, sok, 2 l wody, termos z wrzątkiem, mydło w płynie dla niemowląt (do mycia butelek:D), herbatkę granulowaną i w ogóle, wszystko co mi przyszło na myśl ;).

I nic nie kazali mi próbować czy jest 'jadalne'

edit. no i wszystko spakowałam w jedną torbę(wylatywałam z Berlina), przechodziłam i powtarzałam ' everything for baby' :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry