reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Warszawa i okolice

reklama
ja tam z checia bym sie z Wami spotkala ;-) prosze nic nie knuc warszwianki za naszymi plecami ja tu wszystko widze :-p:-p:-p;-)

Aestima zawsze mozna sie gdzies w polowie spotkac ;-)

na jakims innym watku kiedys czytalam jak dziewczyny zgadaly sie i na dobe wynajely chyba domek, no jakas kawtere nad jeziorem i tam caly dzien spedzily razem wszystkie w srodkowym punkcie wszystkich :tak: Moze nam sie kiedys uda :confused:
 
Larvuniu, ależ tu nikt nie robi nic za plecami! ;-) Wszystko na Waszych oczach ;-) I zapraszamy jak coś wyjdzie :-)

My już w zasadzie wychodzimy, ale muszę Wam tylko napisać, co powiedział mój mąż. Kiedy mu wspomniałam o "wózkowej mafii" ;-) powiedział, że fajnie by było zrobić zlot, np. w lesie kabackim [nie wiem, dlaczego akurat tam, ale nieważne] - i już miał wizję [cytuję] "tatusiowie po piwku, mamusie po laktatorku..." :-p Paskudnik ;-)
 
blahahahaha dobre dobre ;-)
wiecie ze ja w w-wie tylko przelotem bylam... nigdy nogi nie postawilam :zawstydzona/y:
 
O fajna ekipa :)
Aestima, trójmiejskich mamuś też tu jakoś nie przywiało, a szkoda :)
Więc czekamy na spotkania i potem relacje z nich :)
 
No to po kolei.... ;-)
Andariel - nie chwaliłaś się aż dotychczas, że Ty z okolic Wawy. Z tą reklamą, to jakiś czas temu trochę przystopowałam choćby dlatego, że niektórzy uznali, że zawsze ja i oczekiwali tego czy tamtego samemu nie proponując nigdy nic. :angry: Ale jakieś resztki chęci zostały.
Ja - Zołza - tak geograficznie - i na Inflancką i na Żelazną mam ok. 5 min autkiem a do 15 min. wolnym krokiem ciężarówki ( normalnie chodzę szybko :happy2: ). No i co do miejsca spotkania z bąblami to myślałam o Ogrodzie Botanicznym w Powsinie - jak ktoś ma przenośnego grilla można rozstawić albo kupić jaką kiełbaskę, sporo do pochodzenia, fajne zdjęcia można porobić. A co do zdolności - bez przesady :-) - wyznaję zasadę "Bądź zawsze człowiekiem czynu".
Zebrra - kiedy tj. czy jeszcze porównać brzuszki, gdzie po pierwsze w zależności od pogody a po drugie aby tym niezmotoryzowanym pasowało - ja się dostosuję bo mieszkam mniej więcej w środku miasta
Aestima - chyba Doggi jest z okolic Poznania
Katamisz - ile z Wrocka i okolic ?
Izabela 34 - pomyśleliby, że jakaś demostracja :-D No i - bo tu to się zupełnie nie ograniam - jak z modelami i kolorami wózków - może byłyby identyczne
larvunia - ambitny plan, kwestia mobilności oraz toleracji naszych pociech na transport - ja tam zamierzam przyzwyczajać mimo protestów. A tak naprawdę wydaje mi się, że każda z nas powinna mieć nie dalej niż 150 km w jedną stronę jeśli miałybyśmy obracać w jeden dzień.
 
Ostatnia edycja:
Szczęśliwa dwunastka:
1.Cinamon
2. mrsmonn
3. Ja-Zołza
4. Antar
5. Nutria - Piaseczno
6. Silva - Piaseczno
7. Saffi - Piaseczno
8. Zebrra - Sulejówek
9. AGATA R
10.Izabela34
11.Andariel - Pruszków
11. Forever_young
 
reklama
No, ale Madzioolka niedaleko - Swidnik o ile pamiętam. A Aestima "obstawia" trzy miasta no i niespecjalnie wychodzi.:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry