reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

reklama
Kilka z Was pisało już o pierwszej miesiączce po porodzie, czy była ona obfita czy to raczej plamienia?? U mnie od wczoraj plamię i myślałam że to @ ale ilość bardzo znikoma i sama nie wiem. Wizytę u gina mam w pn
 
sylwia ja mam ten sam problem :-( Tym bardziej ze mialam jeszcze plamienia po porodowe a tutaj kilka dni temu zmienily sie na takie jak na @ Chociaz sama juz nie wiem co to jest bo jest raczej skromny jesli chodzi o ilosc i do tego bezpolesny a ja zawsze 2 pierwsze dni to normalnie umieralam z bolu:baffled: Musialam z tego powodu przesunac wizyte u ginia bo miala byc dzisiaj wiec tez sie nie dowiem od niej czy to juz @ czy jeszcze polog.
 
Sylwia, Bluetooth - dziewczynki - ja dostalam już miesiączkę. Zaczęła się troszkę inaczej niż zazwyczaj. Najpierw pojawiły się brunatne plamienia (trwało to ok 1 dzień) a później bardzo obfita, bezbolesna miesiączka. Zazwyczaj miesiaczka rozpoczynala się u mnie bólem brzucha, który przechodził w dość silny ból. Obecnie bólu nie było wcale ;) Zazwyczaj także krwawienie się rozkręcało u mnie przez pierwszy dzień i dopiero drugiego dnia mocniej krwawiłam. Teraz krwawienie było bardzo obfite w zasadzie od początku...
 
Ostatnia edycja:
Bluetooth ja zawsze 2 dni przed planowaną miesiączką miałam bóle brzucha i tak też było tym razem. Ale ilość wskazuje na to że to raczej plamienia
 
Mój gin mówi, że lepiej poczekać na -3 miesiączkę i najlepiej zakładać w czasie trwania miesiączki, bo wtedy mniej boli. Mówił też, że miesiączki mogę się spodziewać po nowym roku... Myślę więc, że się zdecyduję na mirenę, omwiałam to już z mężem.
 
Madzia ja juz słyszałam takie bzdury zeby nie zakładać spiralki bo dzieci sie z tym w głowie rodza:nerd:
Bafinka ten Twój gin to jakiś chyba nie teges albo zle go zrozumialas. Bo jak niby u mnie miałby wystąpić regularny okres skoro po pierwszej ciazy dostałam go dopiero po 3 latach( w tym ciąża) i podobnie jak Ania nigdy nie miałam regularnego...
Ania dla mnie mirena była warta swojej ceny. Jeśli drugi raz sie zdecyduje a raczej tak to wybór bedzie ten sam.
 
u mnie skończyły się wreszcie plamienia po cerazette trwały 10 dni, a wcześniej połóg więc miałam już serdecznie dość....no ii wreszcie można się seksić:-) więc dziś zaczynamy
 
reklama
Mi mój gin dał receptę na tabletki Azalia. Ja to w ogóle zielona jestem bo nigdy nie bralam tabletek więc nie wiem co mnie czeka:tak: Więc jak się bierze tabletki to w ogóle nie ma miesiączki?
 
Do góry