reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

poza tym ziajkowy zapach jest przyjemny, taki dzidziusiowy :) ciekawe czy przypadną do gustu małemu Gabryszardowi :p Już nie mogę się doczekać aż go wymiziam i wysmyram :)
 
reklama
Wuzelku -czytałam też, ze mają taki krem ochronny do pupy "maść pośladkowa przeciw odparzeniom"- stosowałaś może? też wydaje się być fajny... ojjj, coś czuję, że przy zakupie płynu do kąpieli puszczą mi nerwy i zakupię całą serię hihihi
 
Ostatnia edycja:
Krzynko mam tę maść pośladkową, używam na codzień, sprawdza się, sudocrem był w użyciu tylko z okazji tamtej reakcji alergicznej na aloes w pieluchach, przez dwa dni. Mam też ten krem pielęgnacyjny, płyn do kąpieli i oliwkę (ale jej używałam tylko przez moment, zaraz po szpitalu, teraz sobie stoi). Na nic nie narzekam:)

Dziewczyny mieliśmy straszny problem z tym noskiem, na widok gruszki oboje dostawaliśmy już histerii... aż do dziś-jednak frida. Genialne. Polecam!!! Nosek oczyszczony w kilkanaście sekund, bez płaczu i pisku:) Jaka jestem szczęśliwa:)))
 
Wuzelek oj widzę, ze sobie cudnie radzisz z Synusiem, jak mój się urodzi to się zgłoszę do Ciebie bo ja zielona! Pozdrófffki
 
Weroneczko ja też debiutuję:) Ale zobaczysz, instynkt Ci się włączy i będziesz cudownie dbała o synka, jak każda mama:) A doczytać coś zawsze warto:) W każdym razie polecam się:)
 
To i Ja się wypowiem :-)

Pępuszek psikam Octeniseptem i bardzo ładnie się sprawdza, dodatkowo używam go na szwy. Z kosmetyków do kapieli używamy Hippa od pierwszego dnia życia (płyn do kąpieli i oliwka)-bardzo polecam, mam też mydełko bambino którego jeszcze nie używałam, puder i krem przeciw odparzeniom z Nivea, sudocrem też mam ale będę go używać jak coś wyjdzie.
Pieluszki Huggisy i pampersy- zero uczulenia :-)
Chusteczki Pamper sensitiv i huggies- zero uczulenia :-)
Do noska i oczek sól fizjologiczna.
Paznokcie obciełam jak tylko wrócicłam ze szpitala, bo mała miała tipsy :-D
Czeszemy się codziennie miękką szczoteczką:-)
 
nam wlasnie na szkole rodzenia polecali Octanisept bo tak nie wysusza jak spiryt i nie podraznia :tak: i pewnie zastosujemy :-)
dzieki !
 
reklama
Mi wczoraj Mek kupił Octanisept. Moja siostra stosowała najpierw spirytus, ale nie bylo za dobrze i jej zwrócili uwagę, że nie dokładnie ten pępuszek jest czyszczony i się coś zaczyna paprać... no i wtedy polecili jej Octanisept (w szpitalu go stosowały położne). Ponoć świetnie wyciąga wszystkie brudy i super się goi. No i tak jak Bogusia pisze można go stosować również na inne rany, więc warto go mieć w apteczce :-)
 
Do góry