reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

reklama
jejku dziewczyny już 3 używacie? moja Julka może spokojnie jedynek używać, mamy dwójki ale są za duże troche... nie wiem jak zmienić linijeczkę więc julka ma 1 miesiąc 2 tygodnie i 3 dni.
co do jakości pieluch, dla mnie huggies z bawełną porażka, siku przecieka, kupa wychodzi bokiem, przebieram ją 4 razy dziennie na tych pieluchach, bo wszytskie ciuszki zapaprane...maskara, za to pampersy premium dla nas idealne , nigdy nie zawiodły! nawet jak pielucha pelna do granic wytrzymałości ciuszki czyste i suche, a szkoda, bo huggies dużo tańsze:(
 
My właśnie jestesmy w połowie pierwszej paczki 3 Pampersa.
Pampersy nigdy nas nie zawiodły, Huggiesy są jak cerata, a w te przewiewne Zuzka już się nie mieści. Próbowałyśmy też BellaHappy- totalna porażka, non stop przecieki. Już nie eksperymentuję i używam tylko Pampersów.
 
my jesteśmy na rozm 3.

Ehtele - u nas w nocy tylko siuśki idą. A tak ok 9-11 pojawia się meeeega kupa, którą jak dotąd przetrwały tylko Dada z biedrony :p Dzisiaj mieliśmy Huggiesa i kupa doszła aż pod pachy ;) mam nawet pamiątkowe zdjęcie dla małżona :p
 
Neftis, kupa na plecach w H zdarzyła się nam pierwszy raz. Z reguły ta kupa jest tak duża, że cieknie nogawkami niezależnie od marki jak już pielucha nie daje rady wsiąkać :p chyba coś źle zapięłam, bo w H jest taka szeroka zakłądka-ściągacz na plecach i jak dotąd zatrzymywała kupę.
 
reklama
U nas Pampersy 2 dalej.

Dziewczyny poradźcie mały ma bardzo suchą skórę za uszami, sama nie wiem czemu i co to? Może jakaś alergia? Już olwiką tam nie smaruje tylko emolium, jest ciut lepiej...
 
Do góry